Vyhlížíme Redmi K50. Dostane nádherný displej

redmi k50

Očekávaná řada Redmi K50, která bude v Evropě s největší pravděpodobností známá pod značkou POCO se dočká své premiéry již tento čtvrtek, 17. března. Už teď můžeme říct, že se nám představí hned několik různých modelů, přičemž dnes jsme se dozvěděli další podrobnosti.

Redmi K50 nabídne ostrý displej i Bluetooth 5.3

Telefony řady Redmi K50 mají dostat jako vůbec první mobily Bluetooth 5.3 a kodeky LC3. Nebude chybět ani Dolby Atmos, certifikace Hi-Res Audio a samozřejmě kvalitní stereofonní reproduktory. Potěší rovněž podpora Wi-Fi 6 či 108Mpx hlavní fotoaparát. U minimálně jednoho modelu pak překvapí OLED panel od Samsungu, který se pochlubí rozlišením 3200 x 1440 pixelů. Samozřejmostí je podpora technologie Dolby Vision, přičemž o ochranu se postará sklo Gorilla Glass Victus.

 

Kromě řady Redmi K50, která byla (jak jsme již naznačili v úvodu) exkluzivní pouze pro Čínu se mají představit také další produkty jako třeba RedmiBook Pro (2022) či dražší router.

Jak se těšíte na řadu Redmi K50?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)