Realme UI 2.0 beta je k dispozici na dva další telefony. Vyzkoušíte ji?

nový systém realme

Společnost Realme právě na komunitním fóru oznámila, že se Open Beta Realme UI 2.0 rozšiřuje na dva další telefony střední třídy – Realme 6 Pro a Realme Narzo 20 Pro. Pokud byste se systémem nebyli spokojeni, můžete navíc přejít zpět na Realme UI 1.0.

Realme UI 2.0 beta

K tomu abyste se mohli účastnit Open Beta programu musíte mít alespoň 60 % kapacity baterie, alespoň 5 GB volného místa na disku a nesmíte mít rootnutý telefon. Realme 6 Pro i Realme Narzo 20 Pro tak mají k této beta verzi přístup. Pokud se chcete programu účastnit, běžte do Nastavení > Aktualizace softwaru a klepněte na ikonku ozubeného kolečka v pravém horním rohu. Následně klepněte na beta verze a měli byste ji mít dostupnou ke stažení.

Jak jsme již řekli, pokud se objeví nějaký problém můžete přejít zpět na systém Realme UI 1.0. Doporučujeme však zálohovat všechna důležitá data, protože se vše z telefonu smaže.

Jak se těšíte na nový systém?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)