Konkurent Xiaomi, realme TV Stick se brzy objeví v Evropě. Za kolik?

realme tv stick

Před nějamým časem jsme vás informovali o tom, že realme představilo svůj vůbec první Android TV dongle – realme TV Stick. Ten byl však původně představen pouze v Indii, což se ale brzy změní. Dle oficiálních informací se totiž firma chystá tento produkt představit i v Evropě.

realme TV Stick přijde ve dvou verzích

Zprávu zveřejnil tiskový mluvčí společnosti realme, takže to máme v podstatě potvrzené. Stejný člověk navíc prozradil, že se budou v Evropě prodávat hned dvě verze – realme  2K TV Stick a realme 4K TV Stick. Rozdíl mezi nimi asi nemusíme vysvětlovat. Obě varianty mají být k dispozici již v prosinci, přičemž za variantu s podporou 2K rozlišení zaplatíme 54,99 EUR, což je asi 1 400 korun.

realme TV Stick

Pokud byste měli zájem o streamování ve 4K, připlatíte si navíc 15 EUR, takže vás ve finále vyjde na 1 700 korun a bude cenou konkurovat třeba Chromecastu s Google TV.

Jaké streamovací zařízení používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)