Extrémně výkonný Realme Race Pro, atakuje nový Samsung Galaxy S21

Realme-Race-Pro-výkonný-telefon

Teprve před pár dny vyšel nový Samsung Galaxy S21. O celé řadě Galaxy S21 se předpokládalo, že bude špičková a vybavena těmi nejnovějšími technologiemi. A do jisté míry byla tato očekávání splněna. Snad nikdo ale nepředpokládal, že Realme připravuje telefon, který bude novou řadu Samsungu atakovat.  Telefon o kterém mluvím je Realme Race Pro. Společně s ním Realme odtajnil i druhý telefon Realme X9 Pro. Realme Race Pro bude prémiový model zbrusu nové prémiové řady. Realme Race Pro bude výkonný telefon, který nabídne hned několik zajímavých funkcí. Na co se tedy můžeme těšit?

Realme Race Pro

Realme se při vývoji Race Pro zaměřilo zejména na 6,8palcovou 1440p OLED obrazovku s obnovovací frekvencí 160 Hz. Dokonce i v dnešní době je taková obnovovací frekvence poměrně neobvyklá a rozhodně bude velkým lákadlem na nový model. Realme Race Pro nebude výkonný jenom v poli obrazovek. Můžeme se těšit i na čipset Snapdragon 888, až 12 GB RAM, 125 W nabíjení a baterii o velikosti 5 000 mAh. Co se týče uložiště, Realme Race Pro nabídne 128 až 512 GB úložiště.

Realme X9 Pro

Realme X9 Pro sice nebude tak výkonný, jako Race Pro, ale i přesto má co nabídnout. Je mezi prvními telefony s novým čipsetem Dimensity 1200 od MediaTek. Můžeme také očekávat 6,4palcovou OLED obrazovku s rozlišením 1080p s obnovovací frekvencí 120 Hz. Co se týče uložiště, můžeme očekávat až 256 GB, které doplní baterie o velikosti 4 500 mAh a 65 W nabíjení.

Realme-Race-Pro-specifikace-telefonu

No a jaké budou mít oba telefony od Realme fotoaparáty. Realme Race Pro bude mít kromě dvou  sekundárních kamer o kvalitě 13MP i hlavní zadní kameru se 64 MP. Relmi X9 Pro nabídne hlavní kameru o 108 MP. Oba telefony podle Realme přijdou v prvním čtvrtletí tohoto roku. Ceny jsou zatím neznáme, ačkoli Relmi Race Pro se bude pravděpodobně prodávat za poměrně vysokou cenu, soudě dle jeho specifikací.

Bude Realme Race Pro opravdu tak výkonný telefon?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)