realme GT Neo2 prý dostane Snapdragon 870 a 120Hz displej. Jak se vám zamlouvají rendery?

realme gt neo2

Společnost realme představila letos hodně slibnou řadu GT, která v sobě zahrnuje modely realme GT, realme GT Master (Explorer) Edition a realme GT Neo. Poslední jmenovaný nebyl pro Evropu doposud představen a tak to vypadá, že zůstane za branami Číny. Přestože byl telefon představen teprve v březnu se již začíná mluvit o druhé generaci, která na papíře vypadá velmi dobře.

realme GT Neo2 je možná za dveřmi

Zástupce společnosti realme China oficiálně potvrdil, že se pracuje na druhé generaci, ovšem žádné další informace nám neprozradil. Na řadu tak přišel leaker OnLeaks, který zveřejnil hned několik detailů a také rendery. Dle něj by měl realme GT Neo2 dostat 6,62″ AMOLED displej s rozlišením Full HD+ a 120Hz obnovovací frekvencí. Pod kapotou má pak tikat čipset Qualcomm Snapdragon 870, který je o něco výkonnější než MediaTek Dimensity 1200 tikající v současném realme GT Neo. Sekundovat mu má 8 GB RAM a 128GB paměť.

Soustava fotoaparátů asi nikoho nepřekvapí, opět má jít o složení 64MPx hlavní + 8MPx ultraširoký + 2MPx makro. Naopak zajímavá je kapacita baterie, která má činit 5 000 mAh. Zatím není jasné, kdy přesně bude realme GT Neo2 představeno. Vzhledem však k tomu, že máme již některé specifikace a rendery bychom se jej mohli dočkat dříve, než by kdo mohl čekat.

Jak se vám zamlouvá řada realme GT?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)