TOPlist

realme v létě představí levný mobil s čipem Snapdragon 888

realme gt neo 2

Společnost realme se chystá na celosvětové uvedení nové vlajkové řady realme GT 2, ke kterému dojde na veletrhu MWC v Barceloně a už nyní se začíná hovořit o řadě GT 3, respektive o telefonu realme GT Neo 3. Aktuální model realme GT Neo 2 byl přitom představen teprve na podzim minulého roku. Co jsme se o něm tedy dozvěděli?

realme GT Neo 3 se prý představí na konci července

Populární leaker @OnLeaks poměrně sebevědomě oznámil, že bude telefon představen 31. července a to za cenu 25 500 INR, což je asi 7 400 Kč bez daně. Cenu si tedy zachová telefon přibližně stejnou jako aktuální generace, ovšem dostane zásadně lepší výbavu. Pod kapotou má totiž tikat čipset Qualcomm Snapdragon 888, namísto Snapdragonu 870 a verze Gaming Edition pak dostane čip MediaTek Dimensity 9000.

realme gt neo 3

Pokud byste namítli, že rozdíl ve výkonu nepocítíte, pak pro vás máme další dobré zprávy. Hlavní 64Mpx snímač bez OIS má totiž nahradit 50Mpx objektiv s optickou stabilizací. Ostatní snímače mají zůstat identické. To znamená, že dostaneme 8Mpx ultraširoký fotoaparát, 2Mpx makro kamerku a 16Mpx selfie snímač. Výdrž má pak dostat na starost stejná 5000mAh baterie s podporou 65W nabíjení. Telefonů se tradičně nejprve dočkají zákazníci v Číně, později dorazí také na globální trh.

Jak se těšíte na realme GT Neo3?

Zdroj: GSMArena 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)