Jak vypadá očekávaný realme GT Master Edition? Přijde ve dvou verzích

nový mobil realme

Začátkem července se začínalo na internetu šuškat, že se chystá telefon realme GT Master Edition což už je potvrzené marketingovým ředitelem společnosti. Nyní stejný člověk sdílel na sociální síti Weibo fotografie, o nichž tvrdí že se jedná o totožný telefon. Fotoaparáty jsou však odlišné. Je tak velice pravděpodobné, že se dočkáme dvou různých verzí tohoto telefonu.

Nový mobil realme dostane Snapdragon 778G

Firma navíc na sociální síť Weibo publikovala video, kde je telefon odhalen v celé své kráse. Společným znakem obou telefonů je fakt, že je navrhl japonský designér Naoto Fukusawa, který s firmou spolupracuje již několik let. Záda telefonů jsou pokrytá zřejmě umělou kůží a mají vroubky, které mohou připomínat třeba kufřík.

Realme GT Master Edition First Look & Full Specification

Realme GT Master Edition First Look & Full Specification

Obě verze mají tři fotoaparáty, ovšem jeden má duální LED blesk a druhý má blesky dva. Toto řešení použilo například Oppo ve svém model Reno5 Pro+ 5G.

Známe také některé specifikace nového telefonu. Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 778G, přední stranu má opět pokrývat AMOLED displej se 120 Hz frekvencí a kapacita baterie má být 4 300 mAh. Oficiálně se telefon představí již 21. července a očekává se že dorazí také do Evropy.

Jak se těšíte na realme GT Master Edition?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)