Unikají rendery, ceny a specifikace realme GT Master Edition. Telefon přijde i do Evropy

realme snapdragon 778g evropa

Telefon realme GT byl představen již v březnu v Číně a začátkem června se dostal také na náš trh. Za cenu 12 990 Kč se jedná o vůbec nejlevnější telefon s čipsetem Snapdragon 888. Mobil však nabízí také rychlý 120 Hz displej, stereo reproduktory nebo netradiční design. Nyní jeden z nejznámějších leakerů, OnLeaks zveřejnil informace a rendery připravovaného realme GT Master Edition. Je tedy vůbec na co se těšit?

realme GT Master Edition se blíží

Rendery ukazují, že bude telefon vypadat velice podobně jako realme GT, ovšem zřejmě se dočkáme jiných barevných variant. Leaker tvrdí, že firma na telefonu spolupracovala s designérem Naoto Fukasawou. Co se týče hardwaru, ten bude v tomto modelu horší než v klasickém GT. Pod kapotou by měl tikat čipset Qualcomm Snapdragon 778G a výdrž dostane na starost o 200 mAh menší 4 300 mAh baterie. Zbytek specifikací má pak zůstat totožný. Můžeme tedy počítat s 6,43″ AMOLED 120 Hz displejem, až 12 GB RAM nebo 256 GB pamětí.

Telefon prý bude uveden nejprve v Číně, ovšem měli bychom se jej dočkat také v Evropě. Prodávat se prý bude za přibližně 399 EUR (asi 10 200 korun) ve verzi s 8 GB RAM a 256 GB úložištěm.

Co říkáte na specifikace telefonu?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)