TOPlist

S vlastním ohebným telefonem dorazí silný, ale trochu nečekaný výrobce

realme flip fold ohebný telefon

Trh s ohebnými telefony nabírá každým rokem na obrátkách a zatímco ještě pár měsíců zpátky jsme v podstatě neměli jinou možnost než Samsung, dnes je situace mnohem přívětivější. Na MWC ukázalo své ohebné telefony několik výrobců, ať už jde o Honor Magic Vs či Oppo Find N2 (Flip) a brzy se k nim možná přidá další.

Jde konkrétně o realme, které patří spolu s OnePlus a Oppo pod korporát BBK Electronics. Na svém oficiálním Twitter účtu se viceprezident společnosti, Madhav Sheth zeptal veřejnosti, zda by raději uvítali realme Flip ve stylu véčka, nebo realme Fold. Ambice na to firma rozhodně má, ačkoliv bychom čekali, že se BBK rozhodne v tomto ohledu jinak. Třeba pro ohebné OnePlus, které by možná zákazníky lákalo více. Každopádně i realme ukázalo, že dokáže vyrobit poctivou vlajkou loď bez kompromisů a na loňské realme GT 2 Pro dodnes rádi vzpomínáme.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Uvítali byste ohebný telefon od realme?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)