Realme C15 Qualcomm Edition oficiálně: nízká cena, obří baterie i ucházející výkon

realme snapdragon 460

Společnost Realme oficiálně odhalila svůj model C15 sice již v červenci, ovšem nyní vychází speciální edice Qualcomm Edition. Ta se liší, jak všichni očekáváme pouze použitým čipsetem. MediaTek Helio G35 totiž nahrazuje Qualcomm Snapdragon 460.

Realme C15 Qualcomm Edition oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá 6,5″ LCD panel s HD+ rozlišením, který narušuje kapkovitý výřez s 8 megapixelovou selfie kamerkou. Disponuje poměrem stran 20:9 a chrání jej Corning Gorilla Glass. Na zádech telefonu pak nalezneme čtveřici fotoaparátů. Ten hlavní disponuje rozlišením 13 megapixelů, sekunduje mu 8 megapixelový ultraširkoúhlý objektiv a dva 2 megapixelové moduly – jeden hloubkový a druhý makro.

Realme C15 Qualcomm Edition oficiálně

Jak jsme již zmínili, v telefonu tiká čipset Snapdragon 460, přičemž mu sekundují buď 3 nebo 4 GB operační paměti RAM a 32 či 64 GB úložiště. Počítat můžeme rovněž se systémem Realme UI, který je postaven na Androidu 10. O výdrž se postará velká 6 000 mAh baterie s podporou 18 W nabíjení, což je ostatně jedna z hlavních zbraní tohoto modelu. Sami jsme zvědaví, jak se výdrž baterie promítne na použitém čipsetu. Základní verze je k dispozici za 9 999 INR, tedy asi 3 200 korun bez daně.

Jakou variantu byste zvolili raději?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)