TOPlist

Poco C31 je velmi levný telefon, který se pyšní velkou baterií a systémem bez reklam

nový telefon poco

Telefony značky Poco od Xiaomi jsou známé především díky svému dobrému poměru mezi cenou a výkonem a dnes byl představen další model. Jedná se nižší střední třídu, u které vás potěší větší baterie nebo fakt, že je systém bez jakýchkoliv reklam.

Poco C31 dostalo 5 000mAh baterii a systém bez reklam

Přední stranu pokrývá 6,53″ LCD displej s HD+ rozlišením, přičemž ji narušuje kapkovitý výřez s 5MPx selfie kamerkou. Zadní strana je tvořena z polykarbonátu, přičemž zde nalezneme čtvercovitý modul dvou fotoaparátů.

Hlavní disponuje rozlišením 12MPx a doplňují jej dva 2MPx snímače, jeden hloubkový a druhý makro. Pod ním se ještě nachází logo Poco a rovněž zde nalezneme kapacitní čtečku otisků prstů.

poco c31 nový mobil

Pod kapotou tiká čipset MediaTek Helio G35 spolu se 3/4 GB RAM a 32/64GB úložištěm. Potěší také velká 5 000mAh baterie, která dle firmy zvládne bez problémů přes 1 000 nabíjecích cyklů. Systémem je pak Android 10 a v tuto chvíli není jasné, zda a případně kdy telefon dostane aktualizaci na Android 11. Prozatím je k dispozici pouze v Indii a to za cenu 8 499 INR v případě základní varianty, což vychází na 2 500 korun bez daně.

Jak se vám nové Poco líbí?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)