Realme C21 oficiálně: levný telefon s 13 MPx foťákem a 5 000 mAh baterií

nový telefon realme

Společnost Realme oficiálně představila další z řady svých levných modelů – Realme C21. Telefon se může chlubit především velice nízkou cenou, ale ani výbava takto levného telefonu vyloženě nezklame. Pojďme se na něj podívat.

Realme C21 oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá 6,5″ LCD panel s HD+ rozlišením a výřezem s 5 MPx selfie kamerkou. Obnovovací frekvence je 60 Hz, což byste od takto levného zařízení asi čekali. Na zadní straně nalezneme kromě čtečky otisků prstů také soustavu tří fotoaparátů. Ten hlavní disponuje rozlišením 13 MPx a navíc jsou zde dvě 2 MPx senzory.

Pod kapotou telefonu tiká čipset MediaTek Helio G35, kterému dopomáhají 3 GB operační paměti RAM a 32 GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty do kapacity až 256 GB. Systémem je pak Realme UI, které je postavené na Androidu 10. O výdrž se pak stará 5 000 mAh baterie (rychlost nabíjení společnost neuvedla). A cena? Za mobil zaplatíme 499 RM, což je v přepočtu asi 2 700 korun bez daně.

Jak se vám telefon zamlouvá?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek