Xiaomi oficiálně představilo Redmi 9C pro Evropu: nízká cena, 5 000 mAh baterie a velký displej

Redmi 9C oficiálně představeno

Xiaomi na své včerejší konferenci představilo hned několik produktů pro globální trh. Mezi nimi je i levné Redmi 9A, o kterém jsme vám psali včera. Na řadu však přišlo také oznámení Redmi 9C, které Xiaomi oficiálně představilo pro Evropu. Nabídne nízkou cenu, velkou baterii, solidní výkon i velký displej.

Redmi 9C oficiálně

A jaký je mezi těmito telefony rozdíl? Redmi 9C dostalo výkonnější z řady nových čipsetů – MediaTek Helio G35, sekundují mu rovněž 2 GB RAM a 32 GB úložiště. Přední stranu pak pokrývá 6,53″ LCD displej s HD+ rozlišením a kapkovitým výřezem, kde je ukryta 5 megapixelová sellfie kamerka. O výdrž se postará 5 000 mAh baterie.

redmi 9c oficiálně

Na zadní straně se však nachází 13 megapixelový hlavní snímač, kterému sekundují ještě dvě 2 megapixelové čočky. Jedna je makro a druhá pak hlouková. Nalezneme zde rovněž čtečku otisků prstů, která v Redmi 9A chybí. Za základní variantu s 2 GB RAM a 32 GB úložištěm zaplatíme 119 EUR, tedy asi 3 200 korun. Za vyšší 3/64 GB pak zaplatíme o 500 korun více.

Jak se vám líbí nové Redmi telefony?

Zdroj: YouTube Xiaomi

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)