realme Band 2 nabídne velký displej a mnoho funkcí za nízkou cenu

realme band 2

Společnost realme představila loni svůj první náramek realme Band. Ten se pyšnil zejména nízkou cenou, ovšem dokázal nabídnout třeba také budík, krokoměr, výpočet spálených kalorií nebo monitoring spánku a tepové frekvence. Nyní se firma chystá uvést druhou generaci – realme Band 2.

Nové informace ohledně realme Band 2

Na první pohled je realme Band 2 podobný populárním Huawei Watch Fit nebo Honor Band 6. Leaker OnLeaks také tvrdí, že bude displej o něco větší než u náramku od firmy Honor. Boční rám má pak být tvořen z kovu a zbytek těla z plastu. Samozřejmě můžeme počítat také s novými funkcemi jako třeba monitorování hladiny kyslíku v krvi nebo novými sportovními režimy.

Další změna, která je vidět na první pohled je řemínek kde je nyní vyobrazené moto “Dare to Leap” a čeká se, že spolu s náramkem dostaneme magnetickou nabíječku. Celkové rozměry mají činit 45,9 x 24,6 x 12,1 mm. K oficiálnímu představení má dojít během několika týdnů a cena by neměla překročit 40 EUR.

Jak se na náramek těšíte?

Zdroj: xiaomitoday

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)