TOPlist

Oblíbené realme 7 dostává Android 11 s nadstavbou realme UI 2.0

realme 7 recenze

Telefon realme 7 patřil minulý rok po zásluze k nejoblíbenějším modelům od této firmy. Za cenu 4 999 Kč jste dostali kvalitní 90 Hz displej, v celku dobré fotoaparáty, dvoudenní výdrž baterie nebo dostačující výkon. Nyní konečně dostává Android 11 s novou nadstavbou realme UI 2.0.

realme 7 dostává Android 11

Někteří lidé z komunitního fóra realme tvrdí, že jako první dostanou tuto aktualizaci ti kteří se účastnili betaverze. Brzy by se však mělo dostat i na běžné uživatele. Aktualizace se označuje jako RMX2151_11_C.08 a má velikost přibližně 640 MB. Mezi největší novinky systému realme UI 2.0 patří vylepšené zabezpečení a ochrana soukromí, mnohem větší přizpůsobení systému jako jsou různé vizuální efekty či zvuky nebo celková odladěnost systému. Můžeme taktéž počítat s červnovými bezpečnostními záplatami.

Pokud vám aktualizace ještě nepřišla, zkuste ji zkontrolovat v Nastavení – Aktualizace softwaru a v případě, že ji máte dostupnou nám prosím dejte vědět do komentářů.

Už vám nová aktualizace přišla?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)