Bude tohle nejhezčí mobil roku 2023? Chystané realme 11 Pro+ vypadá fantasticky

realme 11 pro+ kůže látka
  • realme chystá trojici nových telefonů z řady realme 11
  • Verze Pro+ se chlubí měkkou kůží a tkanou látkou
  • Firma na ní spolupracovala s designérem, který pracoval u Gucci

Společnost realme chystá trojici velice zajímavých telefonů, které se odhalí už 10. května a nyní nás láká na oficiální render. Na něm vypadá chystané realme 11 Pro+ přímo famózně. Umělá kůže a gigantický, ale nikoliv nevkusný modul fotoaparátů.

Řada realme 11 bude zahrnovat celkem tři modely – základní, Pro a Pro+, který si můžete detailně prohlédnout na snímku níže. Oficiální název této varianty je Sunrise Beige a osobně se na ni nemůžeme vynadívat. Dle marketingových materiálů je inspirován východem slunce v romantickém městě a kombinuje kůži s tkanou látkou. Na designu firma pracovala společně s Matteem Menottem, který je vedoucím designérem Bvlgari a dříve pracoval na jedné z hlavních pozic také u Gucci. K dispozici ale budou také tradiční, pravděpodobně skleněné verze Oasis Green a Astral Black.

realme 11 pro+

Co se týče specifikací, poměrně patrný je zakřivený displej, takže bude typu AMOLED. Render rovněž potvrdil přítomnost 200Mpx hlavního snímače s optickou stabilizací, přičemž jde s největší pravděpodobností o Samsung ISOCELL HP3.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Měli jste někdy mobil od realme?

Zdroj: GSMArena

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)