realme 10T 5G zaujme vzhledem, 90Hz displejem a 50Mpx foťákem

realme 10t 5g

Firma realme představila na konci loňského roku telefony z řady realme 10. Ta zahrnuje hned šest modelů – realme 10, realme 10 5G, realme 10s, realme 10 Pro, realme 10 Pro Coca-Cola Edition a realme 10 Pro+. Už brzy se k nim ale přidá v pořadí již sedmý model, který jako první zaútočí na thajský trh.

V Thajsku totiž realme poodhalilo chystaný mobil realme 10T 5G. Tento telefon bude poháněn velice solidním čipem Dimensity 810 od MediaTeku a bude k dostání s až 256GB úložištěm. Těšit se můžeme rovněž na displej s 90Hz obnovovací frekvencí, v tuto chvíli ale není jasné, zda půjde o LCD či AMOLED. Po designové stránce se 10T 5G podobá ostatním telefonům z řady realme 10. Počítat můžeme rovněž s 50Mpx hlavním fotoaparátem. K oficiálnímu uvedení dojde již 21. března. V tuto chvíli není bohužel jasné, zda bude mobil představen i pro Evropu.

realme 10t 5g

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte názor na řadu telefonů realme 10?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)