realme má chystat dělo s 200Mpx foťákem a nejlepším čipem na trhu

realme 10 ultra

Společnost realme už nějakou dobu pracuje na nové řadě realme 10, která v sobě zahrne hned několik mobilů od nižší střední třídy až po tu vyšší. Nyní se na internetu objevila informace o tom, že firma chystá telefon realme 10 Ultra, který by měl nabídnout špičkový výkon, slušné fotoaparáty a OLED displej.

realme 10 Ultra má dle informací pocházejících z čínské sociální sítě Weibo disponovat čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen2, 200Mpx fotoaparátem a displejem s 2160Hz PWM stmíváním, což by byla nejvyšší hodnota na trhu. Z renderu je navíc zcela patrné, že displej nemá průstřel se selfie kamerkou, takže je dost možné, že se bude schovávat pod displejem, vysunovacímu mechanismu bychom příliš šance nedávali.

realme 10 ultra

S největší pravděpodobností nám tedy realme opět nachystá skvělou vlajku bez větších kompromisů, která se bude hádat o místo na trhu s mobily jako je třeba Xiaomi 12T Pro.

Koupili byste si dražší mobil od realme?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)