TOPlist

Máte rádi puzzle hry? Tak to je pro vás nový Humble Bundle

humble bundle puzzle hry

Včera večer se objevil nový mobilní Humble Bundle. Tentokrát se zaměřuje na mobilní puzzle hry. Mezi hrami najdeme i třeba Mini Metro nebo Deus Ex GO.

Puzzle hry na mobil za pár korun

Nový Humble Bundle se zaměřuje na puzzle hry, a to na ty akční, ale i třeba relaxační. Nejedná se o nic o žádný speciální balík her, takže vše funguje stejně, jako u předchozích nabídek. K dispozici jsou tři úrovně, které jsou rozděleny podle peněz. Pokud zaplatíte stejně nebo více, jako je u poslední úrovně, tak dostanete všechny hry. Jedná se o hry bez DRM ochran, takže je můžete instalovat na své zařízení bez problémů.

Peníze také můžete rozdělit podle své volby, a to mezi vývojáře, různé charity nebo samotný Humble Bundle. Pojďme se ale podívat již na samotné hry. Základní hry se odemknou za zaplacení 1 dolaru, v tomto balíčku najdeme tři hry, a to klocki, Hook a Zenge.

puzzle hry

O úroveň více už musíte zaplatit minimálně 5 dolarů, za to ale dostanete další tři povedené hry v čele s Deus EX GO, dále to je oblíbené Mini Metro a také Human Resource Machine. Poslední úroveň se odvíjí podle průměrných plateb, které lidi za tento bundle zaplatili, momentálně je to 5,60 dolarů, takže se rozhodně vyplatí připlatit těch 0,60 dolaru za další tři hry. Jedná se o Concrete Jungle, Slayaway Camp a A Good Snowman is Hard to Build.

Tento Humble Bundle bude k dispozici dva týdny, instalovat hry můžete pak přes stránky, nebo můžete využít i jejich aplikaci, která ale není k dispozici na Google Play. Musíte ji nainstalovat ručně.

Jak se vám tento Humble Bundle líbí?

Zdroj: humblebundle.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)