Xiaomi omylem (opět) odhalilo existenci Redmi tabletu

Xiaomi Redmi Tab 5G první tablet dotazník

Nedlouho poté, co se začaly objevovat informace o chystané sérii telefonů Redmi Note 12, se na internetu asi po dvou letech objevila zajímavá zmínka o prvním tabletu této dceřiné značky firmy Xiaomi. Pravděpodobně neúmyslným nedopatřením prosáklo, že by se mohl v dohledné době na trhu objevit zařízení Redmi Pad 5G. Nikdo přitom nemusel nic pracně vyšťourávat nebo dohledávat, Xiaomi se o tabletu zmínilo samo. V rámci dotazníku ke spokojenosti s funkcemi systému MIUI 13.

V online průzkumu, který zjišťoval spokojenost uživatelů s funkcí MIUI 13 Magic Sharing (obdoba obecného Sdílení nablízko z Androida), se jedna z otázek zaměřovala vyloženě na tablety. K překvapení respondentů se zde objevil vedle přístrojů Xiaomi Pad 5, Xiaomi Pad 5 Pro a možnosti “jiné” také Redmi Pad 5G.

Redmi Pad 5G první tablet dotazník ukázka

Jde o první viditelnější zmínku tohoto tabletu po asi dvou letech, kdy se o něm intenzivněji mluvilo. Tehdy se hovořilo například o 90Hz displeji, 48Mpx hlavním foťáku či čtveřici reproduktorů. Teď je otázkou, zde se Xiaomi do dotazníku přimotal jeden z dříve připravovaných a nepoužitých názvů, nebo se skutečně tento tablet konečně dostane na výrobní linku.

Co myslíte, že by nabídl první Redmi tablet?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)