První reálné fotografie Galaxy S10. Předčasně víme i o dalším Samsung produktu

samsung galaxy s10 realne fotografie design

Samsung Galaxy S10 byl poprvé zachycen na reálných fotografiích. Dnes to ale nejsou jediné novinky chystaných Samsung telefonů. Zároveň se objevilo několik nových renderů, které odhalují nové barevné varianty. V neposlední řadě již víme o dalším produktu, který Samsung 20. února představí. Půjde o bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, která půjdou dobíjet bezdrátově právě přes Galaxy S10.

Samsung Galaxy S10 na reálných fotografiích: Spekulace a úniky potvrzeny

Nejprve zde máme čtyři fotografie, na kterých je Samsung Galaxy S10 a Samsung Galaxy S10+. Mimo jiné se potvrdila čtečka otisků prstů v displeji. Všimnout si můžete znázornění čtečky otisků prstů ve spodní části displeje. U obou modelů se potvrdily i tři fotoaparáty na zadní straně přesně tak, jak v uplynulých týdnech ukazovaly mnohé rendery. Další novinky jsme se mohli dozvědět ze serveru WinFuture, který vydal velké množství nových konceptů a renderů.

Z nich je nejzajímavější to, že můžeme vidět barevné varianty. K dispozici budou údajně i dvě barevné varianty černé. Jedna je matná verze, druhá lesklá. Z renderů si také můžeme všimnout rozdílných velikostí obou telefonů. Parametry těchto telefonů jsme rozebírali podrobně v minulém článku ZDE.

O poslední novince se dlouho pouze spekulovalo, dnes jsme se ale dočkali prvních “důkazů”. Na internet se dostala fotografie, kde můžeme vidět bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, která se nabíjí pomocí telefonu. Jde o podobnou funkci, kterou jako první představil Huawei v modelu Mate 20 Pro.

Samsung-Galaxy-Buds-S10

Vypadá to, že 20. února bude mít Samsung opravdu dlouho konferenci. Na akci v San Francisku bychom měli vidět tři varianty Galaxy S10, ohebný telefon Samsung, bezdrátová sluchátka a chytré hodinky Galaxy Sport.

Těšíte se představení Samsung novinek? Které zařízení vás zajímá nejvíce?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)