První 5G telefon od LG bude model V50 ThinQ. Takhle bude vypadat

lg v50 thinq 5g telefon render

V roce 2019 uvidíme první telefony s podporou 5G sítí nové generace. U korejské společnosti LG to bude velice pravděpodobně model LG V50 ThinQ. Společnost se již v minulém roce nechala slyšet, že na vydání budou spolupracovat s americkým operátorem Sprint. Nyní se dostal na internet první snímek tohoto telefonu.

LG V50 ThinQ bude podporovat i 5G sítě

O únik se postaral Evan Blass (@evleaks). Ze zveřejněné fotografie si můžeme všimnout toho, že telefon bude mít výřez a poměrně dost fotoaparátů. Podobně jako u LG V40 ThinQ, se i zde zastavil počet fotoaparátů na čísle 5. Přední strana bude mít duální selfie kameru a zadní strana 3 hlavní snímače.

lg v50 thinq 5g telefon

Všimnout si na zadní straně můžete i čtečky otisků prstů a také loga 5G. O výkon telefonu se bude starat Snapdragon 855. Dále jsme se dozvěděli, že telefon bude mít vylepšené chlazení a rovněž baterii o kapacitě 4 000 mAh.

Telefonu už se velice pravděpodobně dočkáme na veletrhu MWC 2019. Společnost LG totiž potvrdila, že v Barceloně představí svůj 5G telefon 24. února. To stejné datum najdeme i na uniklé fotografii. Na druhou stranu má LG představit i druhý vlajkový model LG G8 ThinQ. Existuje tak možnost, že se 5G telefon představí, ale na trh se dostane až za několik měsíců.

Jak se vám líbí LG V50 ThinQ?

Zdroj: engadget.com, @evleaks

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)