TOPlist

Průstřel jako indikátor baterie. Nová aplikace vylepšuje Samsung Galaxy S10

energy ring samsung galaxy s10 prustrel

Průstřel neboli otvor v displeji je hodně diskutovanou funkcí na Galaxy S10. Někomu se líbí, někomu ne. Nyní možná někteří uživatelé změní názor. A to díky nové aplikaci Energy Ring. Ta slouží jako indikátor baterie, který se zobrazuje kolem průstřelu.

Energy Ring umožní vylepšit průstřel u Galaxy S10

V uplynulých týdnech jsme mohli vidět speciální tapety pro průstřel, ale i třeba aplikaci, která zobrazuje kolem výřezu notifikace. Nyní se na Google Play objevila nová aplikace s názvem Energy Ring, která je určena majitelům telefonů Samsung Galaxy S10. Slouží k alternativnímu zobrazení stavu baterie. A to právě kolem průstřelu.

Za aplikací stojí vývojář IJP, který v minulosti vytvořil například Energy Bar, který je funkčně hodně podobný. Akorát využívá zaobleného displeje a stav baterie se ukazuje kolem rámečku.

U Energy Ring můžete nastavit barvu, tloušťku i směr, který se bude indikátor točit. Barvy se dají měnit po 25 procentech baterie. V základním režimu se zobrazuje i přes aplikace, můžete si však nastavit, aby se indikátor schovával například když máte puštěnou hru, video apod. Prozatím je aplikace k dispozici pro Galaxy S10 a Galaxy S10e. Majitelé Galaxy S10 Plus (recenze) si musí ještě nějakou chvíli počkat. Aplikace je k dispozici zdarma na Google Play.

Energy Ring - Galaxy S10/e/5G/+ battery indicator!
Energy Ring - Galaxy S10/e/5G/+ battery indicator!

Využili byste tuto aplikaci u telefonu s průstřelem?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)