Menu

Prototyp ukazuje, jak vypadá Galaxy S8 s duálním fotoaparátem

Ještě před oficiálním oznámením telefonu Galaxy S8 se dlouho spekulovalo o tom, že nová vlajková loď bude mít duální fotoaparát. Jak už dnes víme, to se nepotvrdilo, nicméně Samsung nad tímto řešením přemýšlel, jak nyní potvrzuje i prototyp.

Prototyp Galaxy S8 ukazuje duální fotoaparát

Společnosti před oznámením nových telefonů tvoří desítky různých prototypů s funkcemi, které se ve finále v telefonu vůbec neobjeví. Není tak žádným překvapením, že Samsung zkoušel vytvořit prototyp Galaxy S8 s duálním fotoaparátem. Dvě fotografie se dnes objevily na čínské sociální síti Weibo.

Zajímavé je na nich to, že na zadní straně nenajdeme čtečku otisků prstů, v té době se stále plánovalo umístění do displeje telefonu. Místo čtečky tak můžeme vidět druhý objektiv fotoaparátu. Důvody, proč se druhý fotoaparát neobjevil v Galaxy S8, se jen tak nedozvíme. Mohlo to být tím, že technologie nebyla připravená, nedosahovala takového vylepšení, jak by si Samsung představoval, nebo to mohlo mít souvislost i se čtečkou otisků prstů, která se nakonec objevila na zádech telefonu.

Zanedlouho by se měl představit telefon Galaxy Note 8, kde už se opět spekuluje, že se bude jednat o první Samsung telefon s duálním fotoaparátem. Tvrdilo se, že bude mít i čtečku otisků prstů v displeji, poslední zprávy ale naznačují, že se technologie nedostane ani do nového Note telefonu.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 13 188 Kč

Myslíte si, že Galaxy Note 8 již dostane duální fotoaparát?

Zdroj: sammobile.com

 

Komentáře

Viktor_pika

Viktor Špička 2

23.6.2017 7:36

Hmm to vypadá jako by Samsung ustupoval z výsluní. Takhle se přece nechová technologický leader…

Zuzanakocurkova

zuzanakocurkova87 0

23.6.2017 10:11

Tak ale to Samsungu už tak trochu ujel vlak ne? Přijít s inovací jako čtvrtý, nebo kolikátý, když Huawei už má úspěšně za sebou 2 modely s duálním fotoaparátem, není žádné velké terno.

pedes20

23.6.2017 13:34

Huawei nám představil dva objektivy už dávno. Prvně snad už u modelu Honor6Plus. Po té u P9, P10 a u Honorů 8,9 a 6x…. Tento způsob sestavení čoček má model 6X. Ale nic proti, výrobci od sebe “opisují, nicméně co mě trochu vadí je umístění blesku pod objektivem, což mi nepřijde jako vhodné.

RSS (komentáře k článku)