Prostředí TouchWiz čeká v Nougat aktualizaci změna jména

Prostředí TouchWiz

Prostředí TouchWiz je již mnoho let spojeno se zařízeními od Samsungu. Vypadá to ale, že již brzy tomu tak nebude. V poslední beta verzi Nougat aktualizace pro Galaxy S7 se v SW informacích objevilo něco jiného, než TouchWiz.

Prostředí TouchWiz nahradí Samsung Experience?

Uživatelé tam naleznou Samsung Experience, což se nemusí zdát jako příliš ideální pojmenování nadstavby. Po pravdě Samsung už pojmenování TouchWiz oficiálně moc nepoužíval ani u posledních telefonů Samsungu. V mnoha ohledech už se ale nejednalo o ten TouchWiz, který jsme znali například z legendární Galaxy S2, takže změna názvu dává smysl, obzvlášť s velkými změnami, které se do Nougat aktualizace chystají. Nicméně i tak byl tento název vždy považován jako ten správný pro nadstavbu Galaxy telefonů.

Grace UX neboli Samsung Experience jsme už mohli vidět u Galaxy Note7, kde jak víme dlouho nevydržel. Brzy se ale opět dostane mezi uživatele, aktualizace by měla vyjít ještě do konce roku. Jak prostředí vypadá, se můžete podívat na obrázcích výše, anebo zamířit do našeho článku, kde se nadstavbě věnujeme více.

Co si myslíte vy? Měl Samsung zůstat u názvu TouchWiz?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)