Profiler je česká bezplatná aplikace pro sledování hardwaru telefonu

sledovani hardwaru telefonu ceska aplikace profiler

Profiler je zajímavá nenáročná aplikace od českého vývojáře Tomáše Chládka. Jednoduše a přehledně vám dokáže zobrazit informace o baterii, vytížení procesoru, RAM paměti, grafice či třeba teplotě přístroje. Hodit se bude obzvlášť těm, kteří zajímají i o komponenty v telefonu a chtějí mít o nich přehled.

Profiler umožňuje jednoduché sledování hardwaru

V Google Play najdete mnoho podobných aplikací, které umožní vizualizaci využití procesoru, grafiky, paměti RAM apod. Výhoda aplikace Profiler je v tom, že je maximálně nenáročná, stačí se podívat jen na její velikost 0,14 MB. Druhým důvodem, proč ji používat, je skvělé zobrazení využití komponent v reálném čase. Aplikace umožňuje vizualizovat CPU, GPU, RAM, využití sítě, teplotu přístroje a baterii.

Grafy si navíc můžete kompletně předělat podle sebe, informace se dají zobrazit v plovoucím okně. Zobrazí se tedy i při spuštěných aplikacích, podobně jako třeba plovoucí okno Facebook Messengeru. Můžete se tak díky tomu například podívat na teploty nebo vytížení při hraní náročných her. Zároveň potěší i to, že aplikace je zdarma.

Profiler
Profiler

Používáte aplikace pro podobné sledování hardwaru?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)