Pokračování brilantní příběhové hry Life is Strange míří na Android. Kdy vychází?

life is strange before the storm android

Vydavatel Square Enix právě oznámil, že Life is Strange: Before the Storm oficiálně vychází pro Android i iOS již 19. září. Jedná se o prequel k hodně oblíbené hře Life is Strange, která i na Androidu sbírá vysoká hodnocení. Momentálně má v průměru hodnocení 4.2. Pokud jste již první díl dohráli a zajímá vás, co se v Arcadia Bay stalo ještě předtím, tak je Before a Storm ideální hrou.

Life is Strange: Before the Storm vychází na Android za týden

Za tímto prequelem stojí jiné studio než francouzští Dontnod. Ti mají na starost jiné hry v čele s plnohodnotným druhým dílem Life is Strange. Za Before the Storm stojí studio Deck Nine. Noví autoři se toho ale nezalekli a i přesto, že laťka byla nastavena vysoko, tak se s hrou dokázali popasovat velmi dobře a v recenzích i u hráčů zabodovali.

Life is Strange: Before the Storm Announce Trailer [E3 2017]

Life is Strange: Before the Storm Announce Trailer [E3 2017]

V Before the Storm sledujeme příběh z pohledu Chloe Price. Pokud jste nehráli první díl, tak Life is Strange je příběhová adventura, která se hraje z pohledu třetí osoby. Ve hře je několik jednoduchých logických úkolů, ale hlavní důvod, proč hru hrát, je příběh. Oproti hlavní hře jsou zde k dispozici pouze 3 epizody a jedna menší bonusová epizoda, kde hrajete za Max Caulfield, hlavní postavu prvního dílu.

Prozatím není jasné, jak to bude s cenou. Je ale dost pravděpodobné, že první epizoda Before the Storm bude zdarma a následující dvě se budou dát dokoupit za peníze. Stejný způsob měla i první hra.

Těšíte se na Life is Strange: Before the Storm? Hráli jste první díl?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)