Startuje předprodej Huawei Watch 3. Už je jasná česká cena i dárek

Huawei Watch 3 předprodej ČR česká cena

Společnost Huawei začíná na trhu v ČR (před)prodávat své nové chytré hodinky ze série Watch 3. Díky tomu už víme, jak vypadá finální česká cena této novinky, kterou jsme měli možnost před pár dny ve variantě Pro otestovat. Hodinky s první ukázkou nového HarmonyOS budou v předprodeji od 1. do 11. července. Kromě zvýhodněné ceny se mohou zájemci těšit i na pěkný dárek.

Huawei Watch 3 předprodej ČR česká cena dárek

Výše slevy se liší podle jednotlivých modelů – Watch 3 Black s černým gumovým řemínkem získáte s 500korunovou slevou za 9 499 Kč. Watch 3 Brown Leather s hnědým koženým řemínkem budou k mání za stejnou cenu, ovšem sleva oproti standardní ceně činí v jejich případě 1 000 Kč. Slevy se týkají také prémiového modelu Watch 3 Pro – klasická varianta s koženým řemínkem bude k mání za 9 999 Kč (místo původních 10 999 Kč), nejvyšší verzi s titanovým řemínkem pak získáte už za 13 999 Kč (původně 15 999).

Kromě zmíněných slev dostanete v předprodeji ke každým hodinkám také nová bezdrátová Bluetooth sluchátka FreeBuds 4i. Objednávat můžete přímo z webu Huawei.

Je podle vás česká cena Huawei Watch 3 přijatelná?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)