TOPlist

POZOR! Svět Androida rozdává ceny za více jak 80 tisíc!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soutěžíme o HTC One, 3x Samsung GALAXY S4 a Oppo R817. Neskutečné, ale je tomu opravdu tak. Svět Androida jako jeden z největších androidích portálu u nás rozdává ceny za více jak 80 tisíc Kč. A jak je vidět, nejsou to žádná ořezávátka :). Netlačte se! Na každého se dostane, protože vyhrát jeden z „nabušených“ TOP telefonu může kdokoliv a kdekoliv. Jen připomínáme, že všechny soutěže jsou ZDARMA díky naším partnerům. Děkujeme.

O co hrajeme?

  • HTC One – vyroben z jednoho kusu kovu, nic ho nezastaví
  • 3x Samsung GALAXY S4 – lifestylovka, kterou musíš mít doma
  • Oppo R817 – Číňan, který vás dostane

HTC_One_soutez_svet_Androida

Chci vyhrát! Co je potřeba udělat?

Aby to bylo spravedlivé, připravili jsme soutěž o tyto super telefony jak v „onlajnu“ (na webu), tak v „offlajnu“ (na Android RoadShow). Výběr telefonu je opravdu velký. Stačí zvolit svého favorita a podle toho se zapojit do příslušné soutěže. Nebo se zapojit do všech, kdyby náhodou :). Pokud je vaší vyvolenou „esčtyřka“ od Samsungu, nebo spíše jedná ze dvou:). Stačí, když zde na Svět Androida vyplníte „onlajn“ formulář ve správném pořadí a počkáte si na výhru. Pokud si brousíte zoubky na Číňana Oppo R817, nebo železňáka HTC One, stačí se zaregistrovat na Android RoadShow 2013 a tuto sobotu se osobně dostavit do Prahy. Pokud jste napočítali, že nám jeden Samsung GALAXY S4 chybí, je to správně, i o ten si zasoutěžíme na pražské Android RoadShow 2013!

 

Výhry, které vás dostanou!

3x Samsung GALAXY S4

Celkový počet 3, tolik kusů Samsung GALAXY S4 bylo vhozeno do osudí a netrpělivě čeká na své nové majitele. Za telefony do soutěže děkujeme společnosti SAMSUNG. Hrajeme ZDE a ZDE.

Samsung Galaxy S4 black

[katalog post_id=“104629″ type=“badge“]

http://youtu.be/oUynugn9AYs

HTC One

Tělo tohoto šampióna je vyrobeno z jednoho kusu kovu a ve výbavě nechybí ani arzenál softwarových vychytávek. HTC One do soutěže věnovala společnost HTC. Děkujeme. Hrajeme ZDE.

HTC_One_soutez_svet_Androida

[katalog post_id=“108499″ type=“badge“]

HTC One M7

HTC One M7

Oppo R817

Tento klenot u nás jen tak nekoupíte. Jedná se sympaťáka až z dalekých rýžových polí. Je až neskutečné jaké kusy perfektního hardwaru se rodí za hranicemi a my o nich takřka nevíme :). Za telefon Oppo R817 do soutěže děkujeme e-shopu LevneSmartphony.cz. Hrajeme ZDE.

oppo-r817-svet-androida

OPPO Real R817 Dual Sim ARM Cortex-A9 1GHz Android 4.0 OS 3G New Unlock Mobile Phone

OPPO Real R817 Dual Sim ARM Cortex-A9 1GHz Android 4.0 OS 3G New Unlock Mobile Phone

Máme takovéto akce dělat častěji? Pokud ano napište nám do komentářů, o jaké další telefony/tablety si chcete zasoutěžit. Děkujeme, že sdílíte :).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (62)