Pokémon Go má problém. Banuje hráče, kteří používají Xiaomi

pokémon go xiaomi ban

Pokémon Go je jedna z vůbec prvních populárních her, které využívají rozšířenou realitu. Svůj největší úspěch má již jistě za sebou, jelikož existuje spousta alternativních AR her. Přesto hra zůstává mezi hráči oblíbená a každý den ji hrají tisíce lidí. Pokud však někteří z nich hrají na Xiaomi zařízení, mají po zábavě.

Na síti Reddit se to začíná hemžit stovkami hráčů, kteří hrají Pokémon GO na svých Xiaomi telefonech a po poslední aktualizaci na MIUI 10.3.2 došlo k jejich naprosto bezdůvodnému zabanování. Ti, kteří měli „štěstí“ dostali ban na určitou dobu (pár hodin, několik dní). Většina hráčů však dostala rovnou ban permanentní. Na vině zřejmě budou kódy Xiaomi softwaru, které anti-cheat vyhodnocuje jako cheaty.

Problémem může být taktéž softwarová funkce Game Booster. K problému se zatím nevyjádřili ani vývojáři ze studia Niantic, ani samotné Xiaomi. Dá se předpokládat, že se budou obě firmy problémem zabývat a při troše štěstí dostanou nešťastní hráči své účty zpět. Zajímavostí je, že většina hráčů, kteří dostali permanentní ban vlastní Redmi 5.

Co říkáte na bezdůvodné banování účtů Pokémon Go?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)