Xiaomi Redmi 5 na oficiálních fotografiích. Přichází s 18:9 displejem

redmi 5 plus

Xiaomi Redmi jsou jedny z nejoblíbenějších modelů této společnosti. Za pár dnů se dočkáme představení nových telefonů Redmi 5 a Redmi 5 Plus. Ty už také přijdou s trendy displejem, které mají poměr stran 18:9 a rovnou v několika barevných kombinacích.

Xiaomi Redmi 5 se představí 7. prosince

Společnost zvolila pro novou řadu Redmi telefonů trochu podivné představení. Několik dní před oficiálním představením zveřejnil mluvčí společnosti na svém Twitter účtu oficiální fotografie k novým Redmi telefonům a my se tak s předstihem můžeme podívat na to, co Xiaomi chystá.

xiaomi redmi 5 plus

Menší Redmi telefon je prezentován jako „telefon za tisíc“. Tím je myšleno tisíc čínských juanů, to je v přepočtu cca 4000 tisíce Kč s DPH. Očekává se, že za tuto cenu se nabídne verze s 3GB RAM a 32GB úložištěm. Přijít by měla ale i verze se 4GB RAM a 64GB úložištěm.

O ceně Plus modelu nejsou prozatím známé detaily. Stejně tak i o samotných specifikacích. Potvrzen byl systém, a to Android 7.1.2 Nougat s nadstavbou MIU9. Pokud jde o displej, tak menší model by měl mít 5,7″ velký displej s rozlišením HD+. Plus verze by pak měla přijít s 6,0″ velkým displejem a FullHD+ rozlišením.

Jak se vám líbí nové Xiaomi Redmi telefony?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)