PlayStation Portable emulator – rozjeďte herní pecky z PSP i na Androidu

Sony-psp

Společnost Sony stojí za nesmírně úspěšnou řadou herních konzolí PlayStation, kterou zná nejspíše úplně každý. Kromě klasických konzolí, které se připojí k televizi, vytvořilo Sony i přenosné zařízení PlayStation Portable (zkráceně PSP), díky čemuž si mohli hráči užívat nejnovější herní tituly kdekoliv na cestách. Hry pro PlayStation je možné díky emulátorům hrát i na jiných platformách a dočkali se i uživatelé Androidu s podporou PSP titulů. V Google Play se totiž objevil emulátor PPSSPP – PSP emulator ve verzi 1.0, který vám pomůže s hrami právě na PSP. Tato aplikace byla vyvíjena několik let a starší verze byly dostupné na Google Play, nyní se ovšem dostává konečně do “ostré” fáze. Emulace je poměrně náročná – čím výkonnější přístroj vlastníte, tím je větší šance, že si užijete plynulé hraní. Samotný emulátor neobsahuje žádné hry, takže stále platí, že si herní tituly pro PSP musíte obstarat sami. PPSSPP nabídne široké možnosti nastavení včetně volby ovládání skrze mapování tlačítek na displeji či použití externích ovladačů, přizpůsobení rozlišení vašemu telefonu či multiplayerové hraní.

PSP Emulator - Sony PlayStation Portable

Základní verze PPSSPP emulátoru pro PlayStation Portable je zdarma, obsahuje ovšem reklamy. Za verzi PPSSPP Gold pak zaplatíte 120 korun.

PPSSPP - PSP emulator
PPSSPP - PSP emulator

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později
No Image-01

Emulátory na androide

Aplikace Milan Menšík Milan Menšík
8 min. uložit na později

Komentáře (28)