TOPlist

Call of Duty Mobile si nově díky oficiálnímu emulátoru zahrajete na PC

call of duty mobile pc emulator

Call of Duty Mobile slaví na poli mobilních her obrovský úspěch a splnilo, ne-li předčilo vysoká očekávání. Hra přináší tradiční prvky a mapy, které můžeme znát z ostatních her série Call of Duty a navíc je free-to-play. O to lepší zprávou je, že si nyní můžete hru zahrát na PC díky emulátoru Gameloop.

Gameloop nemusí znít jako známá značka, ale na poli emulátorů už má zkušenosti. Jedná se pouze o přejmenovaný Tencent Gaming Buddy, což je oficiální emulátor pro PUBG Mobile, který vyšel v roce 2018. Emulátor nově podporuje mnoho dalších her, jako například Mobile Legends, Garena Free Fire či Arena of Valor. Jistě, pro hraní Call of Duty Mobile na PC můžete využít i jiné emulátory, jako například Bluestacks, ovšem pouze Gameloop má oficiální podporu od Tencent Games. Pokud bychom měli soudit dle optimalizace PUBG Mobile, které na počítačích běží skvěle můžeme očekávat, že CoD Mobile poběží taktéž velice dobře.

Podle redaktorů ze serveru androidauthority.com funguje emulátor skvěle. Dle jejich slov po několika minutách zapomenete na to, že hrajete mobilní verzi hry Call of Duty. Ovládání funguje podobně, jako v případě PUBG Mobile a umožňuje vlastní nadefinování kláves, pokud vám to výchozí nevyhovuje. Dokonce funguje také připojení herního ovladače, což na telefonu nelze. Původně byla podpora v plánu, ovšem vývojáři ji z nějakého důvodu pár dní před vydáním zrušili. Pokud si myslíte, že hraním na PC vyzrajete na mobilní hráče, můžete na to zapomenout. Mobilní hráči mohou hrát pouze mezi sebou, stejně jako hráči na PC. Možnost zahrát si cross-play tu je, ovšem musí být povolena v dané hře.

Láká vás Call of Duty Mobile na PC?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)