Plants vs Zombies 3: pokračování veleúspěšného titulu se blíží

plants vs zombies 3 titul

Pamatujete ještě na hru Plants vs Zombies? Titul, ve kterém je vaším hlavním úkolem ubránit se pomocí rostlin s různými schopnostmi hordám zombíků ve své době alespoň vyzkoušel snad každý druhý hráč mobilních her. Tato veleúspěšná hra se dočkala jednoho přímého pokračování a následně i titulu Plants vs Zombies: Heroes. Ten sice nesdílí koncept původní hry, i tak se ale jednalo o vcelku povedenou mobilní hru. Nicméně zpět k novince nesoucí název Plants vs Zombies 3.

Plants vs Zombies 3 již v testování

Plants vs. Zombies 3 zatím bohužel nezná datum svého oficiálního vydání, nicméně vybraní hráči již hru testují v její pre-alpha verzi. Předběžný přístup ke hře bude uvolňován ve vlnách, v závislosti na regionu. Momentálně tak v “českém” Google Play hru vůbec nenaleznete, není ale vyloučeno, že si ji budeme moci vyzkoušet ještě před jejím oficiálním vydáním.

Dle postřehů těch, kteří se do pre-alphy dostali, se můžeme těšit na staré dobré Plants vs Zombies. Má se tedy jednat o klasickou hru tower defense žánru. Pro neznalé ve zkratce vysvětlíme: ve hře jde o to, zabránit nepříteli v dosažení cíle budováním obranných věží – tedy v tomto případě rostlin. Oproti předešlým dvěma dílům se tedy můžeme zřejmě těšit především na vylepšené grafické zpracování, novou kampaň a nové herní mechaniky spojené s novými druhy rostlin a nepřátel. Hra by měla být Free to Play, za její instalaci tedy nezaplatíte, ve hře však budou obsaženy mikrotransakce. My tak jen doufáme, že koupit půjdou především dekorativní prvky a pro plný zážitek ze hry do ní nebude nutné investovat stovky korun.

Hráli jste některý z předešlých dílů Plants vs Zombies?

Zdroj: AndroidPolice.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)