Legendární RPG Planescape Torment brzy vyjde i na Android

Planescape Torment

Klasickým RPG se na Androidu daří, a to obzvlášť díky společnosti Beamdog, která již přinesla první dva díly Baldurs Gate a rovněž Icewind Dale. Teď přichází další legenda, pro mnohé vůbec nejlepší RPG všech dob – Planescape Torment.

Na nové verzi Planescape Torment pracoval i Chris Avellone

Na vylepšené verzi od Beamdog spolupracoval i Chris Avellone, který byl hlavním designérem původní hry. V nové verzi najdeme úpravy hratelnosti, lepší grafiku a opravy chyb, díky tomu poběží hra na moderních počítačích, ale rovněž na telefonech s Androidem.

Hra nyní podporuje až 4K rozlišení, v UI půjde vidět rovněž několik změn. Nově půjde o zoomování, objeví se textový záznam soubojů, možnost rychle vybírat mrtvoly apod. Změny se týkají hlavně toho, aby hra neházela zbytečné klacky pod nohy, které se daly prominout v roce 1999, kdy hra vyšla, ale v dnešní době už pro ně ve hrách není místo.

Nový obsah ve hře není, i tak ale na hráče čekají desítky hodin zábavy v jednom z nejlépe napsaných příběhů v herní branži. Remasterovaná verze Planescape Torment bude dostupná na Google Play za cenu 9,99 dolarů, poté se vám zpřístupní navždy. Reklamy nebo dodatečné nákupy ve hře nenajdeme. Hra vychází již 11. dubna.

Hráli jste Planescape Torment? Kterou hru byste ještě rádi viděli na Androidu?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)