TOPlist

Tvůrci hitu Crossy Road přichází s novinkou: Piffle je návyková mobilní hra

piffle android hra crossy road

Vývojáři z Hipster Whale jsou hodně úspěšní. Samozřejmě nejvíce se proslavili díky hitu Crossy Road, jenže i ostatní jejich hry jsou úspěšné. Na mysli máme třeba PAC-MAN 256 nebo Shooty Skies. Poslední dva roky ale nic nového nevydali, pracovali totiž na hře Piffle. A ta právě nyní vyšla na mobilní telefony. Zopakuje se úspěch Crossy Road?

Piffle je návyková logická hra s kreslenou grafikou

Jak můžete vidět z traileru níže, novinka Piffle má roztomilou grafiku. Ve hře se musíte zbavit očíslovaných cihel. A to tak, že střílíte koule Piffle. V základu se jedná o takovou moderní variaci Space Invaders, která je ale vylepšena o moderní prvky a hratelnost, kterou očekáváte od hry v roce 2018.

Piffle TRAILER – From the makers of Crossy Road

Piffle TRAILER -  From the makers of Crossy Road

To samozřejmě přináší i mínusy. Hru můžete stahovat zdarma, ale na problém se dá narazit v dodatečných platbách za reálné peníze. Jednu položku můžete koupit až za 2 699 Kč. Za reálné peníze kupuje hlavně mince, které pak můžete vyměnit za kuličky. Možnost zpeněžení se objevuje až na úrovni 18, kdy se odemyká možnost „Craftingu“.

Prozatím je hra na začátku a má 50 tisíc stažení, hodnocení se blíží k absolutní hodnotě 5,0. Nicméně hru zatím hodnotilo v době psaní článku pouze 360 lidí. Čas ukáže, jestli půjde o stejný hit jako Crossy Road, který má více než 100 milionů stažení jen na Androidu.

Piffle
Piffle

Hráli jste Crossy Road? Vyzkoušíte i novinku Piffle?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)