Menu

Oblíbená hra Crossy Road získává multiplayer

Vývojářské studio Hipster Whale je tvůrcem veleúspěšné a herně až frustrující hry Crossy Road. Nyní se toto studio odhodlalo překonat samo sebe, protože hra získává režim pro více hráčů. Hra nyní nabídne možnost hraní až ve čtyřech hráčích a ano, hra bude ještě náročnější, než kdy dosud byla.

Crossy Road po WiFi je nyní realitou

Pokud máte hru Crossy road nainstalovanou, možná vám již dorazila aktualizace. Ta rozhodně není zanedbatelná, protože možnost hraní ve více hráčích tu dosud chyběla. Jde tedy tak trochu o zcela nový koncept. Multiplayer je možné zprovoznit pomocí WiFi sítě. Vy a další tři hráči, kteří s vámi sdílí obydlí, tak můžete hrát společně, každý na svém vlastním zařízení.

Crossy Road Multiplayer

Během hraní získáváte více bodů (respektive součet bodů všech jednotlivých hráčů), pokud zůstanou všichni hráči naživu. Pokud přece jen někdo zemře, existuje zde „respawning“, takže jediné kolo může trvat mnohem déle, než tomu bylo v single playeru. Prostě pokračujete dál, dokud neselžou všichni během krátké chvíle mezi selháním a respawnem jednotlivých hráčů.

Crossy Road
Crossy Road
Developer: HIPSTER WHALE
Price: Free+

No a v čem tedy bude hra náročnější? To je celkem jednoduché. Pokud jeden z hráčů zabere nějaké políčko, jiný hráč ho logicky nemůže obsadit také. Pokud tedy některý z vašich přátel přeběhl silnici dříve než vy a stojí vám v cestě, budete muset udělat nějaký ten úkrok stranou, abyste se dostali do bezpečí. To ale nemusí být vůbec jednoduché, protože provoz na silnicích, kolejích či klády na vodě se vyskytují nevypočitatelně. Přežití tedy opravdu nebude vůbec snadné. A vám tato hra připadala frustrující již v single playeru?

Pokud se nebojíte výzev, neváhejte a sežeňte si partu spoluhráčů. I když ve hře někdo zemře, o body nepřijde, takže celkem můžete získat mnohem větší počet bodů než dosud. Také si můžete vyzkoušet jaké to je, dojít tak daleko, jako jste ještě nikdy nedošli. A až dosáhnete svého nejvyššího skóre, nezapomeňte nám o něm dát vědět. Budeme se vás snažit překonat.

Vyzkoušíte multiplayer této oblíbené hry?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

TylerManifesto

TylerManifesto 0

z aplikace
22.4.2016 19:41

Tak to bude jízda!! :D haha.Hned jak budu doma pojedem s brasinem :D pecka

Orbit09

z aplikace
22.4.2016 19:59

Škoda, že je to len lokální multiplayer přes LAN a že se nedá hrát s kamarády přes Google Play Hry.

Zuntak

Zuntak 0

z aplikace
23.4.2016 23:15

Taky bych ocenil i nelokální mulťák, ale ten lokální vypadá dost dobře, zatím funguje, děkuji za novinku :))

RSS (komentáře k článku)