Pařba na víkend – tipy na Android hry 175 – Batman, Želvy Ninja a geniální obdélník

parba 175 hlavni

Jako první nás dnes čeká nová bojovka s Batmanem ve hře Batman Arkham Origins. Následovat bude neskutečná návykovka s velmi jednoduchým principem – Beyond Gravity. Třetí hra Thomas Was Alone je opravdu originální, což jí vysloužilo mnohá ocenění několika herních magazínů. Předposlední hrou je Tower Defense hra, ve které můžete ovládat vaše hrdiny – The Great Prank War. Na závěr jsme pro vás vybrali Želvy Ninja v herní adaptaci – Ninja Turtles. To vše v dnešním dílu našeho herního seriálu Pařba na víkend – Tipy na Android hry.

Batman Arkham Origins

Je akční bojovka společnosti Warner Bros. Hrou vás na počátku provede krátké intro, které vám přiblíží příběh této hry. Zkráceně řečeno, musíte zastavit nejobávanější zločince a nastolit v Arkhamu mír. V Batman Arkham Origins se zhostíte role Batmana (koho jiného že? ;)) s nímž budete plnit jednotlivé mise. Nečekejte něco, u čeho byste museli zdlouhavě přemýšlet, jedná se totiž o čistokrevnou rubačku. Cílem každé mise je zlikvidovat určitý počet nepřátel, případně se utkat s bossem. Batman se dokáže prát s využitím dvou bojových stylů – útočný a obranný. Každý z nich má své pro a proti a také nabízí odlišné schopnosti. Hra je sice zdarma, ale občas si musíte počkat, než se vám doplní stamina.

batman arkham origins 1

Beyond Gravity

Pokud bychom tuto hru chtěli jednoduše charakterizovat, jednalo by se o slušnou návykovku. V Beyond Gravity budete s kosmonautem přeskakovat z planety na planetu a sbírat poletující šrouby a matice. Každá planeta se otáčí ve své 360stupňové ose a vy musíte počkat na chvíli, kdy se nacházíte v ideální pozici pro uskutečnění skoku na další planetu. Čím přesněji skáčete, což se projeví při sbírání šroubů a matic, tím více se vám násobí skóre. V menu si můžete dokupovat větší rychlost skoku, double/triple jump nebo nové skiny. U této hry se nudit rozhodně nebudete.

Beyond Gravity 1 android hry

Beyond Gravity
Beyond Gravity

Thomas Was Alone

Jedná se o nápaditou hru, která získala velmi kladné ohlasy od mnoha známých serverů a magazínů. Zpočátku ve hře hrajete pouze za červený obdélník a poznáváte s ním základní principy hry. Později ve hře začínají přibývat další geometrické útvary, čímž se dostáváte k řešení nejrůznějších logických situací. K řešení hádanek je zapotřebí využít všech geometrických útvarů, lze tedy říct, že si navzájem pomáhají. V každém levelu musíte všechny útvary dostat do místa určení. Příběh hry vám při hraní vypráví komentátor s britským přízvukem. Když budete jeho vyprávění poslouchat, často vám to může pomoct v řešení konkrétního kola.

Thomas Was Alone 1 android hry

Thomas Was Alone
Thomas Was Alone

The Great Prank War

Jedná se o netradiční Tower Defense hru od Cartoon Network, v níž kromě budování věží také ovládáte vaše hrdiny. Zpočátku máte na výběr 2, postupem hraní se vám odemknou i další. Úkolem každého kola je dobít nepřátelskou základnu. Toho docílíte budováním věží a likvidací vašich protivníků, čímž levelujete vaše hrdiny. Když vaši hrdinové dosáhnou 3.+ levelu, můžou v boji používat své unikátní schopnosti. Na konci každé kampaně vás čeká nejen souboj s obřím bossem, ale také odemknutí nového hrdiny. Jedná se o zábavnou hru s několika motivačními prvky. Proto byste u ní měli vydržet i delší dobu.

Prank War 1

The Great Prank War
The Great Prank War

Ninja Turtles

Želvy Ninja je nová Android hra, která má podpořit stejnojmenný film, jehož premiéra se uskuteční 8. srpna tohoto roku. Ve hře si zahrajete na všechny želvy ninja, konkrétně Donatella, Leonarda, Raphaela a Michelangela. Co se týče principu hry, jedná se o bojovku, kterou ovládáte gesty. Těmi dokážete vytvářet nejrůznější útoky a ochromení protivníků. Pro vykrytí nepřátelských útoků musíte ve správný okamžik tapnout na displej. V herním obchodě si můžete dokupovat nové údery, zbraně, boostery a vylepšovat statistiky vašich želvích bojovníků.

Ninja Turtles 1

TMNT: Brothers Unite
TMNT: Brothers Unite

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víked – tipy na Android hry 175

Pařba na víked - tipy na Android hry 175

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)