Pařba na víkend – tipy na Android hry 174 – Modern Combat 5, Guardians of the Galaxy, návykovky a skateboardy

Modern-Combat-5-Blackout

Vítáme vás u další epizody seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Jako první vás dneska čeká pokračování legendární série s názvem Modern Combat 5: Blackout, poté se vyřádíme na skateboardu s top závodníky z celého světa v „endless runneru“ Transworld Endless Skater. Ve třetí hře si vyzkoušíme netradiční hru na motivy filmu Guadrians of the Galaxy se stejnojmenným názvem, dále si zahrajeme návykovou hru Timberman, která svou jednoduchostí/náročností oslovila již milióny hráčů, a na závěr přijde jednoduchá a elegantní hra, ve které stačí nechat prst na obrazovce a nevybočit z náhodně se generující linie Follow The Line.

Modern Combat 5: Blackout

A je to tady, pokračování nejslavnější FPS hry na Androidu, na kterou nás Gameloft nechal čekat téměř 2 roky. Co tedy nabídne Modern Combat 5: Blackout? Jako vždy lepší grafiku, přesné a povedené ovládání, skvělý multiplayer a spoustu dalšího. Příběh hry je povedený s téměř filmovou zápletkou a vyústěním, který doplňují propracované filmečky přímo ve hře. V té můžete hrát za 4 classy, a to Assaul, Heavy, Recon, nebo Sniper. Všechny si můžete dodatečně upravovat, stejně jako vylepšovat svou výbavu. Svého vyvoleného vojáka poté levlujete napříč hrou pro jednoho i více hráčů. Modern Combat 5: Blackout seženete na Google Play za adekvátní cenu 133 korun bez in-app nákupů.

modern combat 5 blackout

Modern Combat 5: mobile FPS
Modern Combat 5: mobile FPS

Transworld Endless Skater

Zajímavý „endless runner“, ve kterém se vyřádíte na skateboardu. Ve hře si zvolíte jednoho z pěti top pro závodníků. Každý z nich má své unikátní triky, schopnosti a cíle. Úkolem ve hře je dostat se na přední stránku magazínu Transworld Skateboarding. Toho dosáhnete jízdami, ve kterých díky provádění triků získáváme body a udržujeme se ve hře. Hra má velmi komplexní ovládání skládající se ze čtyř obdélníků na obrazovce, na které klikáme a přejíždíme prsty pro nejrůznější triky, dále pomocí akcelerometru tvoříme otočky. Transworld Endless Skater stáhnete na Google Play zdarma.

endless skater transworld

Transworld Endless Skater
Transworld Endless Skater

Guardians of the Galaxy: TUW

Netradiční hra na motivy filmu Guadrians of the Galaxy. Ve hře vytvoříme tým, skládající se ze čtyř postav z filmu. Kromě nejznámějších, jako jsou Star-Lord, Rocket, Groot, Gamora a Drax, můžete hrát i za jiné postavy. S těmi budeme v jednotlivých kolech bojovat a ničit nepřátele, k tomu využijeme klasických útoků i speciálních schopností našich hrdinů. Ti během hraní zvyšují svou úroveň a zároveň postupem času získáváte nové postavy do sbírky. Na konci kol si poté můžeme užít komixový příběh. Guardians of the Galaxy: TUW seženete na Google Play za 100 korun bez in-app nákupů.

guardians of galaxy

4dd0812301c2bb0a71ced028fa56fa89?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Timberman

Další návyková hra, která svou jednoduchostí/náročností oslovila již milióny hráčů, včetně nás samotných. Princip hry je velmi jednoduchý. Vžijete se do role dřevorubce a kácíte strom. S tím, jak strom pomalu kácíte, na vás padají větve, kterým se musíte vyhýbat. Pokud se nevyhnete, tak dřevorubec zahyne. Aby to nebylo tak jednoduché, tak vám ke všemu pomalu ubíhá čas, který se naplňuje rychlým sekáním kmenu. Pokud tedy budete otálet, tak opět prohrajete. Kromě nejvyššího skóre, kterým se můžete předhánět s přáteli, vás hra motivuje také postupným odemykáním herních charakterů.

timberman charakters

Follow The Line

Jednoduchá a elegantní hra, ve které stačí nechat prst na obrazovce a nevybočit z náhodně se generující linie. Pokud vyjedete z dráhy, nebo nezvládnete přichystané pasti, tak končíte. Cíl je jednoduchý, a to dojet co nejdále. Follow The Line je momentálně nejstahovanější hrou zdarma na Google Play. Jestli hledáte něco na krátké odreagování, Follow The Line by mohlo být právě pro vás. Hru stáhnete na Google Play zdarma.

follow the line

Follow The Line
Follow The Line

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 174

Pařba na víkend - tipy na Android hry 174

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)