Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 174 – Modern Combat 5, Guardians of the Galaxy, návykovky a skateboardy

Vítáme vás u další epizody seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Jako první vás dneska čeká pokračování legendární série s názvem Modern Combat 5: Blackout, poté se vyřádíme na skateboardu s top závodníky z celého světa v „endless runneru“ Transworld Endless Skater. Ve třetí hře si vyzkoušíme netradiční hru na motivy filmu Guadrians of the Galaxy se stejnojmenným názvem, dále si zahrajeme návykovou hru Timberman, která svou jednoduchostí/náročností oslovila již milióny hráčů, a na závěr přijde jednoduchá a elegantní hra, ve které stačí nechat prst na obrazovce a nevybočit z náhodně se generující linie Follow The Line.

Modern Combat 5: Blackout

A je to tady, pokračování nejslavnější FPS hry na Androidu, na kterou nás Gameloft nechal čekat téměř 2 roky. Co tedy nabídne Modern Combat 5: Blackout? Jako vždy lepší grafiku, přesné a povedené ovládání, skvělý multiplayer a spoustu dalšího. Příběh hry je povedený s téměř filmovou zápletkou a vyústěním, který doplňují propracované filmečky přímo ve hře. V té můžete hrát za 4 classy, a to Assaul, Heavy, Recon, nebo Sniper. Všechny si můžete dodatečně upravovat, stejně jako vylepšovat svou výbavu. Svého vyvoleného vojáka poté levlujete napříč hrou pro jednoho i více hráčů. Modern Combat 5: Blackout seženete na Google Play za adekvátní cenu 133 korun bez in-app nákupů.

modern combat 5 blackout modern combat 5 android hry

Modern Combat 5: eSports FPS
Modern Combat 5: eSports FPS

Transworld Endless Skater

Zajímavý „endless runner“, ve kterém se vyřádíte na skateboardu. Ve hře si zvolíte jednoho z pěti top pro závodníků. Každý z nich má své unikátní triky, schopnosti a cíle. Úkolem ve hře je dostat se na přední stránku magazínu Transworld Skateboarding. Toho dosáhnete jízdami, ve kterých díky provádění triků získáváme body a udržujeme se ve hře. Hra má velmi komplexní ovládání skládající se ze čtyř obdélníků na obrazovce, na které klikáme a přejíždíme prsty pro nejrůznější triky, dále pomocí akcelerometru tvoříme otočky. Transworld Endless Skater stáhnete na Google Play zdarma.

endless skater transworld endless skater

Guardians of the Galaxy: TUW

Netradiční hra na motivy filmu Guadrians of the Galaxy. Ve hře vytvoříme tým, skládající se ze čtyř postav z filmu. Kromě nejznámějších, jako jsou Star-Lord, Rocket, Groot, Gamora a Drax, můžete hrát i za jiné postavy. S těmi budeme v jednotlivých kolech bojovat a ničit nepřátele, k tomu využijeme klasických útoků i speciálních schopností našich hrdinů. Ti během hraní zvyšují svou úroveň a zároveň postupem času získáváte nové postavy do sbírky. Na konci kol si poté můžeme užít komixový příběh. Guardians of the Galaxy: TUW seženete na Google Play za 100 korun bez in-app nákupů.

guardians of galaxy guardians of the galaxy

The app was not found in the store. :-(

Timberman

Další návyková hra, která svou jednoduchostí/náročností oslovila již milióny hráčů, včetně nás samotných. Princip hry je velmi jednoduchý. Vžijete se do role dřevorubce a kácíte strom. S tím, jak strom pomalu kácíte, na vás padají větve, kterým se musíte vyhýbat. Pokud se nevyhnete, tak dřevorubec zahyne. Aby to nebylo tak jednoduché, tak vám ke všemu pomalu ubíhá čas, který se naplňuje rychlým sekáním kmenu. Pokud tedy budete otálet, tak opět prohrajete. Kromě nejvyššího skóre, kterým se můžete předhánět s přáteli, vás hra motivuje také postupným odemykáním herních charakterů.

timberman charakters timberman

Timberman
Timberman
Developer: Digital Melody
Price: Free+

Follow The Line

Jednoduchá a elegantní hra, ve které stačí nechat prst na obrazovce a nevybočit z náhodně se generující linie. Pokud vyjedete z dráhy, nebo nezvládnete přichystané pasti, tak končíte. Cíl je jednoduchý, a to dojet co nejdále. Follow The Line je momentálně nejstahovanější hrou zdarma na Google Play. Jestli hledáte něco na krátké odreagování, Follow The Line by mohlo být právě pro vás. Hru stáhnete na Google Play zdarma.

follow the line follow the linee

Follow The Line
Follow The Line
Developer: Max Frankow
Price: Free

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

 

Komentáře

CSA

CSA

z aplikace
25.7.2014 7:09

“4 classy, levlovat… ” To sou výrazy napřesdržku… :-/

Saman

Saman 0

25.7.2014 7:15

k Timbermanovi existuje skvela alternativa od ceskych vyvojaru :) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happypigstudio.timberwoman

SpeedEX505

SpeedEX505 0

z aplikace
25.7.2014 10:29

follow the line ma fajn soundtrack

LukeCZ

LukeCZ

25.7.2014 10:53

Tak Modern Combat 5 nebrat, v pohraničí, kde Internet v mobilu chvíli je a chvíli ne, to je nehratelné, protože hra vyžaduje neustálé připojení k netu. Vyhozené peníze, snad bude warez verze, která pojede offline. A pak že pirátství škodí hrám :-DDD

Karllan

Karllan

25.7.2014 11:03

Neví někdo jak se přejmenovat v MC5? Nechci hrát za Soldier_4542555…. :/ :D

Shalim

Shalim 0

z aplikace
25.7.2014 11:45

LukeCZ mobilní internet je pomalý všude a když už seženeš rychlí tak máš limit v mžiku v… Dnes je WiFi nutnost. Singleplayer je provázán s multiplayerem, nevidím jinou možnost jak to udělat offline bez ztráty multiplayeru, který je hlavním tahákem této hry

SpeedEX505

SpeedEX505 0

z aplikace
25.7.2014 11:50

Timberman neni optimalizovaný pro ART

marcel

marcel

25.7.2014 13:51

SpeedEX505: Mam v nexu 2013 wifi to novy “elko” a jede mi to bez problemu..narozdil od tisice jinejch aplikaci a her..zatim mi to prijde tak 50/50 jestli aplikace pojede nebo ne :(

LukeCZ

LukeCZ

25.7.2014 13:55

Shalim: Já mám wifi akorát doma a tam samozřejmě nebudu hrát na mobilu, ale hodím si něco pořádného na PC. Prostě pro lidi, kteří chtějí hrát na cestách nebo někde, kde není wifi, tahle hra prostě není.

lukecz

lukecz

27.9.2014 11:44

sy moc nej lepši přeju at tak hraješ věčne ve šechnich hrach čus

RSS (komentáře k článku)