Hotový Oxygen OS 11 míří na první telefony OnePlus

Oxygen OS 11 OnePlus 8 Pro

Google vypustil Android 11 pro svoje Pixely teprve minulý měsíc. Jen s malým zpožděním teď OnePlus uvádí svůj Oxygen OS 11 na první dva telefony. Radost budou mít nejprve majitelé modelů OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro. Na jaké novinky se mohou těšít?

OnePlus platí za jednu z nejvíce zodpovědných firem co se týče aktualizací na novou verzi systému Android. Tuto svou pozici potvrzuje, když po několikatýdenním otevřeném beta testu přináší hotovou aktualizaci na Android 11 pro svoje dva první modely. Majitelé OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro mohou pomalu začít vyhlížet notifikaci s nabídkou instalace nového systému.

Nová verze Oxygen OS 11 je založena na letošním Androidu 11. Na rozdíl od předchozích let ale přináší designovou změnu a jistý odklon od vzhledu čistého Androidu. Nová verze přichází například se speciálně vyvinutým fontem OnePlus Sans, který má být zaměřený na lepší čitelnost. Oxygen OS 11 dále přináší spoustu změn včetně tmavého režimu, aplikace Počasí nebo Zen Mód. Mnoho vylepšení v novém systému je také zaměřeno na hráče mobilních her. Aktualizace na Oxygen 11 OS se v budoucnu dočkají i modely OnePlus 7T Pro, OnePlus 7T, OnePlus 7Pro, OnePlus 7, OnePlus 6T, OnePlus 6, a OnePlus Nord.

Kdy čekáte Android 11 na svém telefonu?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)