TOPlist

OnePlus nabídne Zen Mode z Androidu 11 i na telefony s Androidem 10

oneplus android 11 zen mode

OnePlus představilo svůj Zen Mode spolu s řadou OnePlus 7, ovšem nyní je verze z Androidu 11 dostupná i na telefonech s Androidem 10. Asi největší novinkou je, že nyní můžete vytvářet místnosti a pozvat do nich své přátele. V Zen módu se tak můžete navzájem podporovat.

OnePlus nabídne Zen Mode z Androidu 11 i na 10

Nová verze rovněž disponuje novými tématy, které vám pomohou dostat se do stavu meditace. Lze nově také zaznamenávat „zenové momenty“ v průběhu celého dne a později si je procházet. Aktualizace je dostupná v Google Play, kde má tento režim svou kartu.

Zen Space
Zen Space

A proč vůbec něco takového OnePlus vytvořilo? „Jsme toho názoru, že technologie mají sloužit nám, ne aby to bylo naopak. Jakmile jsme o tomto tématu začali přemýšlet, prozkoumali jsme, jak lidé svá zařízení používají a z čeho mají největší obavy. A nechtěli jsme pro to dělat jen další funkci, chceme řešit skutečné problémy lidí v reálném životě“ rozpovídal se jeden z vývojářů OnePlus. Cílem je primárně dát možnost zákazníkovi kontrolu nad svým zařízením. Ne vždy totiž chceme být rušeni notifikacemi či hovory.

Používáte nějaký podobný režim? Jaký?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)