Skvělá zpráva: Nástupce Oppo Find N se prý podívá i do Evropy

oppo find n

Ohebné telefony jsou s námi už několik let a stávají se mainstreamovými zařízeními, avšak v Evropě se jich zas tolik neprodává. Třeba v Číně je nabízí mnohem větší množství výrobců a vypadá to, že se nástupce jednoho z nejlepších ohebných mobilů podívá i do Evropy.

Řeč je o Oppo Find N2, jehož předchůdce jsme pro vás měli možnost otestovat. Po konstrukční stránce jde o velmi příjemný mobil, který je o něco menší než konkurence v podobě třeba Galaxy Z Foldu. Má navíc vnější displej s příjemnějším poměrem stran a zepředu připomíná klasický mobil, jen je pochopitelně o něco tlustší. Leaker Ice Universe se na svém Twitteru pochlubil s informací, že Oppo plánuje nástupce rozšířit na světové trhy, tedy teoreticky i do Evropy. Tato informace se mimochodem týká i Oppo Find N2 Flip, což by mohla být zdatná konkurence pro Galaxy Z Flip4.

Co se týče specifikací, Oppo Find N2 má přijít s 50Mpx hlavním snímačem, 48Mpx ultraširokým senzorem a 32 teleobjektivem. Pochlubí se také dvěma selfie kamerkami s rozlišením 32 Mpx a také čipem Snapdragon 8+ Gen1. Je škoda, že se firma nerozhodla rovnou pro Snapdragon 8 Gen2, ale nutno dodat, že ani v tomto případě je výkon tím posledním, o co se budete muset starat. Naopak nás zajímá výdrž, o kterou se prý postará baterie s kapacitou 4520 mAh a podporou 67W nabíjení. K představení by mohlo dojít z kraje roku 2023.

Líbí se vám konstrukce Oppo Find N(2)?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)