TOPlist

Můžete objednávat. OnePlus Pad už se oficiálně prodává v EU

OnePlus Pad tablet EU Evropa ČR prodej cena

S téměř třítýdenním zpožděním za původně plánovaným termínem začala společnost OnePlus oficiálně prodávat na trzích ve Velké Británii a EU svůj vůbec první tablet. Novinka OnePlus Pad je tak přímo z hlavního webu této značky konečně dostupná třeba i českým zájemcům. Dle předchozího oznámení se měli zákazníci na evropských trzích dočkat již 28. dubna. Prodej nakonec začal až 18. května.

Verze i cena zůstaly při starém. OnePlus Pad se v našich končinách prodává za 499 eur (cca 11 900 Kč) s paměťovou výbavou 8/128 GB a v zeleném provedení Halo Green. K tabletu se v jeho základním balení původně neměla dodávat originální 65W nabíječka, ale v tuto chvíli je u objednávky uvedena jako bonus zdarma.

OnePlus Pad | Smooth Without Equal

OnePlus Pad | Smooth Without Equal

Případné další příslušenství je potřeba doplatit. Jde o pero OnePlus Stylo za 99 eur (cca 2 350 Kč), magnetickou připínací klávesnici OnePlus Magnetic Keyboard za 149 eur (cca 3 500 Kč) a obal OnePlus Folio za 59 eur (cca 1 400 Kč). Některé kusy příslušenství a současně i vybraná sluchátka OnePlus se dají s tabletem pořídit výhodněji.

OnePlus Pad po stránce specifikací disponuje například 11,61″ IPS panelem se 144Hz obnovovací frekvencí a rozlišením 2000 x 2800 pixelů, čipsetem MediaTek Dimensity 9000, 13Mpx hlavním fotoaparátem a 9 510mAh baterií.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nový OnePlus Pad?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)