OnePlus příjemně překvapuje: Dnes začíná s aktualizací na Android 9 Pie

oneplus 6 aktualizace android 9 pie

OnePlus dnes překvapilo, když v tiskové zprávě oznámilo vydání stabilní verze Android 9 Pie na OnePlus 6. To znamená, že se v rychlosti aktualizací zařazuje na třetí místo. A to za samotný Google a Essential. Společnost na začátku měsíce vydala již otevřenou beta verzi, ta ale končí a nahradí ji stabilní verze, která mimo jiné obsahuje i ovládání pomocí gest, herní režim 3.0 a upravitelnou funkci Nerušit.

OnePlus začíná s aktualizací na Android 9 Pie

Zatím není jasné, na které země se dostane nejprve. Nicméně tisková zpráva vyšla nejprve v Německu, takže je dost velká šance, že se nejprve dočkají naši západní sousedi. Nejprve se dostane ne poslední vydaný telefon OnePlus 6, společnost však aktualizaci na Android 9 Pie přislíbila i na OnePlus 5T, OnePlus 5, OnePlus 3T a OnePlus 3.

android 9 testovaci verze pineapple pie

V současné době je Android 9 Pie ve stabilní verzi dostupný pouze na Google Pixel telefonech a také na Essential Phone. Prozatím kromě OnePlus žádný jiný výrobce neoznámil vydání stabilní verze.

OnePlus 6

OnePlus 6

1.0
  • Displej 6,3", AMOLED, 2280 x 1080 px
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 8 GB RAM
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3 300 mAh
  • Cena od 13 294 Kč

Vlastníte OnePlus 6? Přišla vám již aktualizace na Android 9 Pie?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)