Menu

OnePlus 6 se poodhaluje na snímku: Zadní strana s imitací dřeva?

OnePlus 6 by se měl představit někdy na přelomu května a června. V některých regionech už se předchozí model OnePlus 5T neprodává. Nicméně úniky a spekulace už na novinku můžeme nacházet nyní. Hodně zajímavou fotografii zveřejnil Evan Blass (@evleaks) na svém Twitteru. Ukazuje údajný telefon OnePlus 6 s hodně netradiční povrchovou úpravou – imitací dřeva.

OnePlus 6 bude mít na zádech imitaci dřeva?

Po designové stránce vypadá telefon stejně jako u předchozího úniku. Jenže v něm měl OnePlus 6 skleněná záda a ne něco, co připomíná dřevo. Samozřejmě se spekuluje o tom, že může jít o klasický skin v podobě fólie. Nedává ale moc smysl to, že je na něm napsáno “Designed by OnePlus”. Možná to nahrává faktu, že se OnePlus pustí do vlastních skinů, teoreticky by to dávalo smysl vzhledem ke skleněným zádům, která se ukázala v předchozím úniku. Skiny by tak mohly zakrýt šmouhy a otisky.

Připravili jsme pro vás recenzi OnePlus 6 i se všemi testy

oneplus 6 dreveny design

Žádné další podrobnosti se k úniku nedodaly. Nicméně z fotky jde vidět, že zůstává 3,5mm jack. Čtečka otisků prstů je na zadní straně, hned pod fotoaparáty. Pokud jde o samotné parametry. Tak OnePlus 6 má mít Snapdragon 845, který doplní 6 nebo 8 GB RAM a až 256GB úložiště. Velice pravděpodobně bude mít výřez v displeji. Rovnou z krabice poběží na Androidu 8.1 Oreo. Duální fotoaparát by měl mít 20 a 16 MPx, oba s clonou F/1,7. Baterie by se pak měla zastavit na kapacitě 3 450 mAh.

Jak by se vám líbila zadní strana telefonu OnePlus 6 s imitací dřeva?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Wortos

wortos 70

28.3.2018 12:43

vypadá to hodně zajmavě jsem zvědavy na čelní plochu

Bicista

bicista 61

28.3.2018 13:32

To je opravdu imitace dreva :)))) jak stehno :)))

Pepapa

Josef Dittrych 8

28.3.2018 15:57

wortos: Jo čelní strana to bude překvapení , že by výřez na horní části obrazovky 🤣 hit letošní sezóny 😤

Lachtan86

lachtan86 5

28.3.2018 17:51

Předprodukční verze prototypu! HW by se měnit moc neměl, jen design. Stejný to bylo s OP5 viz https://goo.gl/txpZeG take tech verzi bylo mrtě.

RSS (komentáře k článku)