TOPlist

Řada Galaxy S23 brzy obdrží obří aktualizaci! Můžete se těšit (nejen) na AI funkce

samsung galaxy s23 galaxy ai
  • Prvky z nedávno představené Galaxy AI zamíří i na starší telefony
  • Jako první se dočká řada Samsung Galaxy S23 z loňska
  • Update je dle mnoha leakerů za rohem, objevit by se mohl v březnu

Už při představení řady Galaxy S24 bylo jasné, že se prvky umělé inteligence Galaxy AI, objeví časem i na starších prémiových telefonech. Jako první má One UI 6.1 obsahující AI dorazit do telefonů Galaxy S23. Podle nejnovějších informací má update dorazit dříve než se původně očekávalo.

Web Android Authority se nechal slyšet, že One UI 6.1 zamíří na řadu Galaxy S23 už příští měsíc, tedy v březnu. Leaker Tarun Vats v posledním příspěvku na sociální síti X sdělil, že aktualizace bude k dispozici někdy mezi 11. a 13. březnem, nebo 18. a 20. březnem. Samsung se zatím k této informaci nikterak nevyjádřil a s velkou pravděpodobností své mlčení prolomí právě až v březnu, kdy update vypustí do světa.

 

Rozdíl mezi řadou Galaxy S24 a Galaxy S23 se tedy ještě zmenší, většina funkcí jako je Circle to Search, Živý překlad, asistent v klávesnici nebo generativní úpravy v aplikaci Galerie, budou k dostání i na loňských telefonech.

Samsung Galaxy S24 (S921B)

Kde koupit:

Cena od: 21 990 Kč

Nejmenší Galaxy S23 se dá v Česku pořídit pod 16 tisíc korun, za aktuální generaci dáte minimálně o 4 tisíce více. Jde přitom do značné míry o velmi podobné modely, což by mohlo přimět zákazníky ke koupi loňského telefonu.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Na kterou funkci z repertoáru Galaxy AI se těšíte?

Zdroj: Android Authority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)