TOPlist

Bude takhle vypadat ohebný Google Pixel Fold? (video)

Pixel Fold ohebný koncept

Google prý pracuje na ohebném telefonu a může tedy vzniknout něco co bychom mohli nazvat Google Pixel Fold. Nyní se objevilo propracované video ukazující ohebný koncept, jak by takový Pixel Fold mohl vypadat. Proč je tak podobný řadě Samsung Galaxy Fold?

V poslední době se objevily zvěsti, že Google oslovil Samsung s žádostí o dodávky ohebných displejů jako používá řada Galaxy Fold. Samsung je v současnosti špičkou v kategorii ohebných displejů, takže je velmi pravděpodobné, že Google by si vybral jako dodavatele právě jeho. Více známých leakerů se shoduje, že ohebný telefon Google už skutečně vyvíjí. Nikdy nám to ale nezaručuje, že takové zařízení nakonec opravdu přijde na trh. Přesvědčili jsme se o tom u několikrát zrušených hodinek Pixel Watch nebo u mýtického Pixelu Ultra.

Google Pixel Fold – Introduction!

Google Pixel Fold - Introduction!

Tvůrce tohoto propracovaného video konceptu se nejspíš trefil i v podobnosti konstrukce teoretického Pixelu Fold s řadou Galaxy Fold. Ohebné telefony jsou velká konstrukční výzva a bylo by logické, aby se Google inspiroval u Samsungu, kromě samotného displeje i provedením těla a kloubu.

Jak se vám líbí ohebný koncept Google Pixel Fold?

Zdroj: phandroid

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)