TOPlist

11 aplikací, aneb vyražte na večírek bez starostí!

happy-new-year

Mnoho věcí se může na silvestrovské oslavě pokazit, faktory můžou být různé a rozmanité, nicméně veškerým problémům se dá předejít, budete-li se držet našeho návodu a nainstalujete-li si všechny dále zmíněné a životně důležité aplikace pro tento večer.

Příprava

Nikdo neví, jak může Silvestrovský večer dopadnout (všichni to víme), čili je potřeba před samotnou akcí provést pár základních opatření, která vás ochrání takovým způsobem, abyste se ráno mohli opět podívat zpříma do zrcadla bez stínu hanby. Nebo se k němu alespoň doplazit bez větších výčitek svědomí.

Nevolejte opilí!

Volání vaší ex, posíleni zástupem panáků a podporováni alespoň jedním pětipivem, není zrovna nejlepší nápad. Nezáleží na tom, jak moc v pohodě vám to v tu chvíli připadá, vždy toho ráno budete litovat. Tuto hrozbu vám pomůže jednoduše vyřešit aplikace Stupid Phonecall Blocker.

cdfa9102e55e24dfc755f8ec8be8bda8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Když jste na silvestrovském tahu a v rozverné náladě, je statisticky dokázáno, že existuje znepokojivé množství originálních způsobů jak nechat se zatknout a skončit v base. Pro zkušeného Android uživatele však žádný problém, díky aplikaci I’m getting arrested, která v případě, že se tak stane, kontaktuje váš předpřipravený list přátel, advokátů a poradců. Aplikace zvládá i odeslání vaší polohy podle GPS. Podle posledních zpráv tato aplikace již ochránila celosvětově 16537 zadků a podle inside informací způsobila masivní migraci našich poslanců na Android zařízení.

Zajímavostí je, že vznik této aplikace byl inspirován zatýkáním při protestech Occupy v USA.

a11e248bf0f8e9b789c6070a646639ac?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Než se vydáte na místo, kde by se Vám nelíbilo, je lepší si jakýkoli tip nejdříve projet na Foursquare, kde uvidíte, jak místo či akci hodnotí vaši přátelé.

Foursquare City Guide
Foursquare City Guide

Ukojte svoji žízeň

Je libo míchaný nápoj?

Dorazíte do punkově vyhlížejícího bytu svého kamaráda a dostali jste chuť udělat si nějaký hezky vypadající drink s tou slečnou, co po vás celou dobu pokukuje, nicméně suroviny jsou poměrně limitované? Není nic lehčího, než zadat vše co vidíte okolo vás do aplikace Mixology a čekat co vám vyplivne za recept.

(pozn.: redakce nenese žádnou zodpovědnost za účinky takto připravených drinků)

f39dd85fc5e540731bbf607756d53def?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Je libo pivo?

Dostanete chuť na pivo, nicméně kamarádova nabídka prémiových piv vám zhola nic neříká a něco vám napovídá, že pivo značky Pivo nebo Lahváč zní prémiově jen u bufetu na Hlavním nádraží? Pomůže aplikace Untappd, která funguje jako sociální síť pro všechny pořádné milovníky piva. Funguje to jednoduše, vy a vaši přátelé hodnotíte nová piva, která jste okusili, a nakonec skončíte se slušnou databází ohodnocených značek piv.

Untappd - Discover Beer
Untappd - Discover Beer

Vichřice se blíží

Akademický odborník na párty hry prof. Lič. Jan Pivásek cBUMc kandidát rumu doporučuje jako nejlepší aplikaci pro rozjetí zábavy 101 Drinking games. ,,Tahleee aplikace obsahuje digitálni kozky, karty a mince, takze sssebou nemusíteee nosit zadnu vlastní vybavu, jasné.“, odpověděl emailem prof. Lič. Jan Pivásek cBUMc kandidát rumu na dotaz naší redakce ohledně výhod této aplikace.

101 Drinking Games
101 Drinking Games

Jak moc jste opilí?

Vypočítejte si kolik máte alkoholu v krvi pomocí aplikace AlcoDroid. I když si připustíme poměrně nepřesné měření aplikace (čti: zcela nepřesné), řekněte si upřímně -můžete nemilovat aplikaci s názvem AlcoDroid?

AlcoDroid Alcohol Tracker
AlcoDroid Alcohol Tracker

Vichřice nebyla dost silná

Vyšlo vám v AlcoDroidu, že jste střízliví? Zcela jistě jste již v takovém stavu, že jste počet drinků pečlivě namačkali na zadní kryt telefonu či na dotykové sklo popelníku vedle všeho smarthphonu. Nicméně AlcoDroidu se musí věřit a je tedy čas na další a kvalitní várku párty her!

Party & Drinking Games
Party & Drinking Games

Dostaňte se domů živí

Velmi zajímavá aplikace Taxi Club byla představena na začátku prosince a hned získala první místo v žebříčku AppParade. Podle vývojářů se jedná o klub sdružující uživatele taxíků a vyjednává pro ně nižší ceny. Pokud to bude fungovat, proč ne, aplikace vypadá na první pohled velmi jednoduše a intuitivně, což je elementární vlastnost pro každou aplikaci, která se využívá až po AlcoDroidu.

532394fa7790c77145d3f1bce975fef3?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Závěrem

Věřím, že vám tento závěrečný článek roku 2012 usnadní přechod do toho nového s pomocí vašeho zeleného miláčka a v roce 2013 se tu všichni opět potkáme ve zdraví u vašich oblíbených článků a seriálů. Šťastný nový rok a nyní hybaj testovat výše uvedené aplikace! :-)

Jiří Opletal
O Autorovi - Jiří Opletal

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)