TOPlist

Více umělé inteligence! Unikátní Nubia Z60 Ultra vyjde v ještě nabušenější verzi

nubia z60 ultra AI
  • Nubia Z60 Ultra je jednou z nejunikátnějších vlajkových lodí
  • Už brzy dostane sourozence s pokročilejšími schopnostmi
  • Dočká se více funkcí založených na umělé inteligenci

Koncem loňského roku se začaly postupně dostávat na trh nové vlajkové lodě s moderním čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Svým způsobem z řady vyčníval model Nubia Z60 Ultra, který přišel s naprosto jedinečným designem zadní strany. Když pomineme extravagantní barevné varianty, už samotné rozložení fotoaparátů, které jsou mimochodem dle propagačních materiálů hlavním lákadlem mobilu, na sebe stahuje pozornost.

Smartphone Nubia Z60 Ultra také dokázal překvapit rychlým globálním debutem a rozšířením na český trh, za které musíme ZTE – na rozdíl od takového Xiaomi – vřele pochválit. Teď nezbývá než doufat, že se do tuzemska podívá také vylepšená verze, jež už zanedlouho přijde na pulty obchodů v domovské Číně.

Jak samotný výrobce informoval na svých sociálních sítích, brzy vyjde Nubia Z60 Ultra Photography Edition. Už základní verze se sice snaží zacílit na fotografy, ale její pokročilejší sourozenec má poskytnout ještě vyšší kvalitu snímků a videí díky umělé inteligenci. Ze snímačů, které se pravděpodobně nezmění, zkrátka bude díky lepšímu softwaru vytěženo daleko víc muziky. Jakých konkrétních novinek se ale dočkáme, prozrazeno nebylo – dozvědět bychom se to oficiální cestou měli až ve čtvrtek.

Nubia Z60 Ultra disponuje 50Mpx hlavním snímačem Sony IMX800, 50Mpx ultra širokoúhlou kamerou a teleobjektivem se snímačem OmniVision OV64B o rozlišení 64 Mpx. K dispozici má dále 6,8palcový AMOLED displej se 120Hz frekvencí a rozlišením 2480×1116 pixelů nebo 6 000mAh baterii s podporou 80W drátového nabíjení.

Jakým dojmem na vás Nubia Z60 Ultra působí?

Zdroje: Weibo, GSMArena

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)