TOPlist

Nubia Z60 Ultra se představí ještě před Vánoci!

Nubia
  • Nubia doplní své portfolio ještě před koncem tohoto roku
  • Herní telefony řady RedMagic 9 vypadají fantasticky
  • Nubia Z60 Ultra nebude horší, očekáváme skvělou vlajkovou loď

Na herní telefony řady RedMagic 9 se mi hodně líbí a myslím si, že budou patřit k nejlepším a nejzajímavějším telefonům roku 2024. Ale Nubia jde ještě dál, už za pár dní představí svou nejnovější vlajkovou loď!

Tou se stane Nubia Z60 Ultra a právě na tento mobilní telefon už výrobce začal lákat prostřednictvím oficiální grafiky. Opět se můžeme těšit na výrazný obdélníkový tvar, chybět nebude ani mohutný modul s fotoaparáty a uvidíme, kolik snímačů nakonec telefon bude mít…

Právě fotoaparát ale výrobce zmiňuje ve svém příspěvku na sociální síti weibo, pravděpodobně se máme na co těšit. Připomeňme si, že předchozí Nubia Z50 Ultra nabízela prakticky vše, co bylo v danou chvíli dostupné. Výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, spoustu operační paměti, atraktivní design, selfie fotoaparát ukrytý v displeji, který samozřejmě nabízel frekvenci 120 Hz. O fotoaparáty se postarala společnost Sony, na kterou ostatně v tomto směru spoléhá většina výrobců současnosti.

Nubia Z60 Ultra určitě nebude horší, naopak jsem zvědav, co všechno výrobce dokáže do telefonu dostat. Pravděpodobně jej bude pohánět Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, téměř jistotou je Android 14 a byl bych překvapený, kdyby baterie měla menší kapacitu než 5500 mAh. Na konkrétní informace si budeme muset počkat ještě deset dní, oficiální představení proběhne 19. prosince. Těším se!

Nubia Z60 Ultra nebo Galaxy S24 Ultra?

Zdroj: weibo

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)